Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

JAK VYSTOUPIT Z KRUHU

15. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Během života každý z nás se alespoň jednou ocitne v kruhu, z něhož bude potřeba vystoupit. čím je člověk vzdálenější svému středu, své vnitřní svobodě a harmonii, tím je cesta kruhem obtížnější. Ale má to svůj jasný účel – donutit člověka o sobě přemýšlet. Těch kruhů, ze kterých bude potřeba vystoupit, může být mnoho, a to podle úkolů, které na sebe duše daného člověka při inkarnaci vzala.

 

Kam nás vedou sny

12. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nejde žít své světlo, svou sílu, svou tvořivost, svůj soucit, svou lásku – když se nemilujeme takoví, jací jsme. Včetně nejtemnějších koutů naší duše.

 

To vy jste pravými mistry

6. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nyní je mnoho z vás zvědavých, kdy se ono vaše pochopení, průlom uskuteční. Objeví se v ten moment, kdy rozpoznáte, že všechny odpovědi leží uvnitř vás. Že již jste tím mistrem, a že tato hra, kterou hrajete, může být mnohem zábavnější, pokud si umožníte brát věci s nadhledem a uvolníte se.

 

ĎAKUJEM ZA VŠETKO

4. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Zatvárajú sa dvierka, okná, či vrátka za nostalgiou. Za pocitmi nič nášmu ...z paprskov svetla utkanému srdcu.... nehovoriacou ničotou, tmou, temnotou, ktorú sme v sebe s dozvukmi cítili rôznou intenzitou. Za sférou tmy, ktorá do poslednej sekundy svojej existencie bude tvrdiť stále to isté. Že je Nr. 1.

 

OTEVŘENÍ SE DHARMICKÉMU VYPOŘÁDÁNÍ

30. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Je již určitý počet inkarnovaných duší, kterým byla zcela veškerá karmická zátěž odpojena a ve svém vědomí dokázali přenastavit všechna stará paradigma zasahujících do všech základních lidských oblastí. Pro tyto bytosti se tu otevírají výjimečné dary ve všech podobách a podpora ve všem, co se rozhodnou začít tvořit z tohoto nového vědomí jednoty a celistvosti.

 

Nebezpečné předpovědi budoucnosti

24. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Abychom se posunuli rychleji vpřed, je zapotřebí formovat svět myšlenkami, představami a sny tak, jakoby okolní svět neexistoval – prostě formovat nové inspirativní a tvořivé myšlenky nezávisle na tom, co kolem sebe vnímáme. Myšlenky jsou jedinečným stabilizátorem, jenž má schopnost posunout dimenze viděného. (To ale neznamená, že v nekontrolovaném přívalu „pozitivizmu“, zapomeneme na kritické myšlení.) Říkáme tomu transformace vědomí, transformace ale znamená převrat ve vnímání, doslova změnu frekvence vnímání, probuzení. Čím více jedinců se dokáže změnit, tím dříve to dokážeme jako celek.

 

Když “Bohyně” mlčí a muži pláčou

22. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Dar lásky je vlastní každému z nás. Netýká se pouze vybraných osob. Láska je božská esence, ze které se člověk rodí i umírá.

 

PROČ SE MUSÍM ROZLOUČIT S ILUZÍ DOBRA, ABYCH MOHLA ŽÍT V LÁSCE?

21. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Dobro za hranicí duality má zcela jiný význam, jinou energii, jiné důsledky, pak je to upřímné a neutíkám „dobrem“ od vlastního nepoznaného „zla“. Takové dobro dál plodí pozitivní následky, aniž by to bylo potřeba řídit vůlí člověka. 

 

NOVÉ VZTAHY vs. STARÉ PARADIGMA

10. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nové vztahy mají vždy obrovský potenciál pouze tehdy, když všechny tyto nízkovibrační staré vzorce společnosti jsou nahrazeny hlubokým ponořením se do svého srdce, do své svobody, do přirozenosti svého bytí a kde již není jediná pochyba…… ŽÍT KAŽDODENNÍ PRAVDU. 

 

Co není Probuzení?

30. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Neexistuje žádné vysvětlení ani návod. Jen když sami procitnete, porozumíte slovům těch, kteří se již probudili. Je to tak trošku paradox, že jo? Tato slova pochopíme, až když je k ničemu nepotřebujeme.