Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

ĎAKUJEM ZA VŠETKO

4. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Zatvárajú sa dvierka, okná, či vrátka za nostalgiou. Za pocitmi nič nášmu ...z paprskov svetla utkanému srdcu.... nehovoriacou ničotou, tmou, temnotou, ktorú sme v sebe s dozvukmi cítili rôznou intenzitou. Za sférou tmy, ktorá do poslednej sekundy svojej existencie bude tvrdiť stále to isté. Že je Nr. 1.

 

OTEVŘENÍ SE DHARMICKÉMU VYPOŘÁDÁNÍ

30. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Je již určitý počet inkarnovaných duší, kterým byla zcela veškerá karmická zátěž odpojena a ve svém vědomí dokázali přenastavit všechna stará paradigma zasahujících do všech základních lidských oblastí. Pro tyto bytosti se tu otevírají výjimečné dary ve všech podobách a podpora ve všem, co se rozhodnou začít tvořit z tohoto nového vědomí jednoty a celistvosti.

 

Nebezpečné předpovědi budoucnosti

24. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Abychom se posunuli rychleji vpřed, je zapotřebí formovat svět myšlenkami, představami a sny tak, jakoby okolní svět neexistoval – prostě formovat nové inspirativní a tvořivé myšlenky nezávisle na tom, co kolem sebe vnímáme. Myšlenky jsou jedinečným stabilizátorem, jenž má schopnost posunout dimenze viděného. (To ale neznamená, že v nekontrolovaném přívalu „pozitivizmu“, zapomeneme na kritické myšlení.) Říkáme tomu transformace vědomí, transformace ale znamená převrat ve vnímání, doslova změnu frekvence vnímání, probuzení. Čím více jedinců se dokáže změnit, tím dříve to dokážeme jako celek.

 

Když “Bohyně” mlčí a muži pláčou

22. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Dar lásky je vlastní každému z nás. Netýká se pouze vybraných osob. Láska je božská esence, ze které se člověk rodí i umírá.

 

PROČ SE MUSÍM ROZLOUČIT S ILUZÍ DOBRA, ABYCH MOHLA ŽÍT V LÁSCE?

21. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Dobro za hranicí duality má zcela jiný význam, jinou energii, jiné důsledky, pak je to upřímné a neutíkám „dobrem“ od vlastního nepoznaného „zla“. Takové dobro dál plodí pozitivní následky, aniž by to bylo potřeba řídit vůlí člověka. 

 

NOVÉ VZTAHY vs. STARÉ PARADIGMA

10. 7. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nové vztahy mají vždy obrovský potenciál pouze tehdy, když všechny tyto nízkovibrační staré vzorce společnosti jsou nahrazeny hlubokým ponořením se do svého srdce, do své svobody, do přirozenosti svého bytí a kde již není jediná pochyba…… ŽÍT KAŽDODENNÍ PRAVDU. 

 

Co není Probuzení?

30. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Neexistuje žádné vysvětlení ani návod. Jen když sami procitnete, porozumíte slovům těch, kteří se již probudili. Je to tak trošku paradox, že jo? Tato slova pochopíme, až když je k ničemu nepotřebujeme.

 

Dost bylo ezoterních masek - propusťme hněv!

28. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

K pochopení sebe sama slouží právě také emoce a pocity tíhy a prožívání všeho, co námi aktuálně prochází naplno. Cílem je dostat vše do vědomí a zpracovat to a to bez vyjadřování i negací zkrátka nejde. KONEC HER, PŘÁTELÉ.   

 

Syndrom sté opice a kolektivní vědomí

26. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Vesmírné vědomí je propojené s vědomím každého jednoho z nás, společně vytváříme spojený celek, každá jedna myšlenka vytváří onen prvotní pohyb, je řídící energií, spolupodílející se na proměnách vesmíru a veškerého bytí i nebytí.

 

Energie ÚPLŇKU a letní slunovrat

16. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Letošní letní slunovrat, doplněný energií úplňku, bude energeticky velmi silný, nezapomínejme tedy na vnímání všech událostí v posvátném vnitřním klidu a v soustředění na přítomný okamžik. Důležité je také vědět, a nejen v magických časech mezidobí, že vyvážené propojení obou protikladných energií, mužské a ženské síly, vytváří osobní, partnerskou, kolektivní i vesmírnou harmonii.