Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

Nepřebírejte zodpovědnost za pocity druhých

12. 10. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Je nemožné se vždy všem zavděčit. Je nemožné se nikdy nikoho nedotknout způsobem, který není zrovna šťastný. Je to zkrátka součást vaší lidskosti a vaší cesty na tomto světě. Vždy prostě budou existovat situace, ve kterých nebudete moci učinit všechny šťastnými.

 

Z AKÁŠICKÝCH VHLEDŮ

24. 9. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

 Lidé andělských kvalit sem přišli zářit, není jejich úkolem tu trhat nějaké rekordy, někoho oslňovat, někomu něco dokazovat.

 

PROŽITEK ČISTÉHO VĚDOMÍ

22. 9. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Moje vědomí mě nepožádalo o sdílení svého zážitku, ani mi nepředalo zprávu pro lidstvo, ale moje bytostná podstata to chce sdělit každému na potkání :)))), jelikož cítí, že je to OBROVSKÉ SDĚLENÍ PRO VŠECHNY !

 

Výzva ke společnému propojení, sjednocení a sdílení

19. 9. 2016

| Komentářů: 119

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

AKTUALIZACE ČLÁNKU PO TÉMĚŘ ROCE

 

 

Dělej to co vyživuje tvoje tělo i duši

7. 9. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Co vyživuje vaše tělo? Co vyživuje vaši duši? Přeberte ve svém životě zrno od plevele. Udělejme vše pro to, abychom cítili ve svém těle spokojenost. Abychom byli naplnění. A pak, až ucítíme v těle lásku a sílu, se můžeme starat o veřejné dění.

 

ČISTOTA A KVALITA INFORMACÍ

23. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

ROZLIŠUJTE informační zdroje, které jsou psány ve STARÝCH nebo NOVÝCH energiích.... Které podporují STAROU nebo NOVOU cestu...Popřípadě, zda se již staré přetransformovalo v nové.... V informačním chaosu, který na internetu panuje, to bude čím dál tím náročnější. ZÁLEŽÍ NA ČISTOTĚ A VÝŠI VIBRACÍ KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE, KTERÝ INFORMACE PŘIJÍMÁ A PŘEDÁVÁ DÁL.

 

Neobvyklé schopnosti – nástrahy duchovní cesty

16. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Cílem seberozvoje či chcete-li duchovní cesty je schopnost být tady a teď, být plně ponořeni v přítomném okamžiku, v dimenzi, ve které právě žijeme. Je to tak prosté, že to mnoho lidí přehlédne  jako nezajímavé a přitom o to tu jde.

 

JAK VYSTOUPIT Z KRUHU

15. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Během života každý z nás se alespoň jednou ocitne v kruhu, z něhož bude potřeba vystoupit. čím je člověk vzdálenější svému středu, své vnitřní svobodě a harmonii, tím je cesta kruhem obtížnější. Ale má to svůj jasný účel – donutit člověka o sobě přemýšlet. Těch kruhů, ze kterých bude potřeba vystoupit, může být mnoho, a to podle úkolů, které na sebe duše daného člověka při inkarnaci vzala.

 

Kam nás vedou sny

12. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nejde žít své světlo, svou sílu, svou tvořivost, svůj soucit, svou lásku – když se nemilujeme takoví, jací jsme. Včetně nejtemnějších koutů naší duše.

 

To vy jste pravými mistry

6. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nyní je mnoho z vás zvědavých, kdy se ono vaše pochopení, průlom uskuteční. Objeví se v ten moment, kdy rozpoznáte, že všechny odpovědi leží uvnitř vás. Že již jste tím mistrem, a že tato hra, kterou hrajete, může být mnohem zábavnější, pokud si umožníte brát věci s nadhledem a uvolníte se.