Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

Umění přijímat

14. 10. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Každý boj je vždy bojem se sebou samým. Sice vidím soupeře někde okolo, v něčem nebo někom, ale to jsem si jen něco/někoho za soupeře vybral. Svou vnitřní hádku vedu zdánlivě s někým, kdo se nechová jak chci, případně něčím, co se nevyvíjí jak chci nebo nedopadlo, jak jsem chtěl. Ale chyba je ve mně, tudíž i bojuji právě s touto chybou v sobě, nikoli s tím, nač se chybně dívám.

 

Vzkaz pro Evropu od peruánského šamana Dona Sergia

13. 10. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Pokud v současné době se skutečně  do toho dáme, pokud obnovíme tuto síť, pokud každý bude na sobě pracovat, obnovíme spojení s přírodou, tak naše budoucnost je naprosto skvělá a nemáte se nikdo čeho bát.

 

Nepřebírejte zodpovědnost za pocity druhých

12. 10. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Je nemožné se vždy všem zavděčit. Je nemožné se nikdy nikoho nedotknout způsobem, který není zrovna šťastný. Je to zkrátka součást vaší lidskosti a vaší cesty na tomto světě. Vždy prostě budou existovat situace, ve kterých nebudete moci učinit všechny šťastnými.

 

VSTUPENKA DO JEDNOTY

10. 10. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

AKTUALIZOVÁNO

Dříve mne provázela víra, která byla nutná k dosažení probuzení. Víra vedla mé kroky cestou, kterou jsem musela projít, abych plně pochopila. Dnes už VÍM, proto jsem víru nechala odejít… Když VÍM, tak CÍTÍM, prostě JSEM. K dosažení nejvyšších úrovní poznání je nutné osvobodit se od všech úrovní víry.

 
 

Z AKÁŠICKÝCH VHLEDŮ

24. 9. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

 Lidé andělských kvalit sem přišli zářit, není jejich úkolem tu trhat nějaké rekordy, někoho oslňovat, někomu něco dokazovat.

 

PROŽITEK ČISTÉHO VĚDOMÍ

22. 9. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Moje vědomí mě nepožádalo o sdílení svého zážitku, ani mi nepředalo zprávu pro lidstvo, ale moje bytostná podstata to chce sdělit každému na potkání :)))), jelikož cítí, že je to OBROVSKÉ SDĚLENÍ PRO VŠECHNY !

 

Výzva ke společnému propojení, sjednocení a sdílení

19. 9. 2016

| Komentářů: 117

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

AKTUALIZACE ČLÁNKU PO TÉMĚŘ ROCE

 

 

Dělej to co vyživuje tvoje tělo i duši

7. 9. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Co vyživuje vaše tělo? Co vyživuje vaši duši? Přeberte ve svém životě zrno od plevele. Udělejme vše pro to, abychom cítili ve svém těle spokojenost. Abychom byli naplnění. A pak, až ucítíme v těle lásku a sílu, se můžeme starat o veřejné dění.

 

ČISTOTA A KVALITA INFORMACÍ

23. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

ROZLIŠUJTE informační zdroje, které jsou psány ve STARÝCH nebo NOVÝCH energiích.... Které podporují STAROU nebo NOVOU cestu...Popřípadě, zda se již staré přetransformovalo v nové.... V informačním chaosu, který na internetu panuje, to bude čím dál tím náročnější. ZÁLEŽÍ NA ČISTOTĚ A VÝŠI VIBRACÍ KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE, KTERÝ INFORMACE PŘIJÍMÁ A PŘEDÁVÁ DÁL.

 

Neobvyklé schopnosti – nástrahy duchovní cesty

16. 8. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Cílem seberozvoje či chcete-li duchovní cesty je schopnost být tady a teď, být plně ponořeni v přítomném okamžiku, v dimenzi, ve které právě žijeme. Je to tak prosté, že to mnoho lidí přehlédne  jako nezajímavé a přitom o to tu jde.