Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové duše promluvily, potřeby své odhalily.

8. 2. 2018

Přicházejí nové duše na planetu Zemi. Nová duše je na planetě Zemi nováček. Přichází s nepopsaným listem papíru, přináší nové vhledy a vize s touhou své poslání v plné míře projevit… jak nejlépe lásku, úctu, respekt, soucit, klid a mír na planetě Zemi nastavit.

 

tree-3045676_960_720.jpg
 

Nové duše promluvily, potřeby své odhalily.


Přicházíme jako nové duše na planetu Zemi. My nové duše přinášíme klid a mír, který mnoho systémů postupně změní. Přicházíme podpořit váš svět, zkušenostmi z jiných planet. Naše energetické nastavení postupně energii planety změní. Staré duše splnily plán, zvýšením vibrací svého vědomí pozvednout vibrace planety, tím vytvořily přistup na Zemi i nám.

 

Zatím nemáte tušení, co způsobí naše snažení, přijdou nové vhledy a možnosti ve vědě, o kterých jste se nikde nemohli dozvědět. Přicházejí s námi ruku v ruce, nastane technická vědomá revoluce. Postupně budete chápat víc, dnes neřekli by vám naše informace nic. Bylo by to jako lidem znalým pouze koňského povozu, vysvětlit systém leteckého provozu. Vše se postupně změní, s rostoucím vědomím všech lidí, kdy laskavost, úctu a soucit k lidem a k jejich životu, svou energií cítí a vidí.

 

Nastanou velké zvraty, mnohé nezdravé podniky založené na bezohlednosti, chamtivosti a neúctě k lidem budou zít prázdnotou za zavřenými vraty. Prosperovat budou služby pro dobro všech a zdravou potřebu lidí. S nadšením a vlastním radostným přístupem vzniknou nové prospěšné obory a směry, které budou hodny odměny. Pomalu končí doba umělého konzumu a potřeba nekvalitního zboží každému nutit. Mnoho lidí tuto manipulaci s lidmi dokázalo prohlédnout a pochopit, a tak přichází čas nových možností se uchopit. Nemá smysl bojovat a nadávat, ale novými směry dle svých talentů a nadání se v podnikání vydávat. Postupně nastane nová revoluce celého trhu, velkých finančních změn v každém oboru.  

 

To co se bude dít se tu ještě nedělo, je tu zcela nová energie a doba, nikdy tak velké množství lidí zvýšené vibrace nemělo. Pro planetu Zemi je to nové, avšak na jiných planetách již žijí systémy zcela nové. Se svou energií a duší budete umět tvořit a pracovat, nové technologie budou vaše tvoření zcela jinak zviditelňovat. V každém produktu bude energie osobnosti, to přináší vysokou kvalitu jakosti. Všechno se mění, staré přestává fungovat a nové přístupy vám přinášejí jmění.

 

S láskou tvořte a předávejte kousek sebe, to přinese na Zemi nadšení, radost, spokojenost, klid a mír, prostřednictvím také tebe. Není třeba se obávat. Mnoho takto nastavených duší už tu je, nové projekty startuje. Mnoho lidí cítí svou duši, mění staré přístupy k sobě, k dětem, ke zdraví i k ostatním lidem. Hledají nové možnosti, informace a rady, se kterými rezonují jejich potřeby a těla. Už nevěří starému nastavenému systému, chtějí pravdivé, otevřené a osvědčené informace mít, touží od zkušených pravdu najít. Nechtějí již ve všem společností naučená pravidla. Mnohé duše cítí, že tudy cesta nevede, už není ovce co je stádem vedena. Dělá vše co v srdci cítí, intuice ji vždy správným směrem řídí.

 

Přijato 1/2 2018
Marcela Zvolánková
www.terapieduseatela.cz

 

Úprava:

Renata Xanté Reindlová, IO