Jdi na obsah Jdi na menu
 


REKAPITULACE

13411840_10153580259577344_6274788343246779612_o.jpg

 

 

Vážení návštěvníci těchto stránek,

 

Tak jako se vše dnes rychle vyvíjí a proměňuje, i já dospěla do bodu, kdy rekapituluji svoje aktivity jak na tomto webu, tak na sesterských stránkách facebooku. Za více než 4 roky mé aktivní a každodenní práce na netu kliklo jenom na FB tlačítko LIKE daných stránek téměř 70 000 lidí, na webovou stránku přijde denně 10 000 - 20 000 návštěv. Tento počet snad hovoří sám za sebe. Vložené příspěvky ani počítat nebudu, protože bych se nedopočítala. Kromě informací, které přebírám odjinud také píši i příspěvky své vlastní, a dále sdílím příspěvky několika spřízněných osob, se kterými vědomě spolupracuji.

 

To, že je tato práce náročná a zodpovědná tak jako každá jiná nemá cenu rozebírat. Bohužel v dnešní době stále ještě nedošlo k ocenění a pozornosti, kterou by si tato osvětová činnost opravdu zasloužila. Vždy je to práce dobrovolných vědomých pracovníků, kteří tak plní svoje poslání. Bylo a je tedy na vás, čtenářích těchto příspěvků, abyste moji práci nějak ohodnotili. Po zkušenosti, které jsem získala za poslední rok i touto cestou mohu poděkovat těm, kteří mně přispěli jakoukoliv částkou nebo jiným darem. Avšak z těchto darů nepoplatím ani povinné základní měsíční pojištění.

 

Pokud chci být tedy upřímná i sama k sobě, musím jasně vidět, že nemohu donekonečna více dávat než brát, byť vím, že moje práce je ceněna v jiných úrovních. Nejen tímto faktem jsem pomalu vedena k tomu svoji práci zde omezovat a sdílet pouze informace, které jsou v souladu s NOVOU CESTOU NOVÉHO VĚDOMÍ. Vše ostatní už bylo mnohokrát řečeno a jediné, co většině lidí chybí, je praxe a převedení všech svých načtených informací z vnějších zdrojů do života. Místo toho se však stále zahlcují dalšími a dalšími informacemi. Ale jsou opravdu všechny potřebné pro náš současný život? Vždy se ptám sama sebe, k čemu mi určitá informace vlastně je dobrá, v čem mi konkrétně může pomoci tady a teď.

 

Doba, která podporovala informace, které si každý mohl někde najít, přečíst nebo jinak vyhledat končí pro ty, kteří se rozhodli a vědomě následují JEDNOTU.Ti jsou již připraveni a stojí ve své vlastní síle a učí se čerpat PRAVDU hlavně ze SEBE – svého osobního NAPOJENÍ na svůj BOŽSKÝ ZDROJ. Žijí tedy tu praxi - PŘIROZENÝ ŽIVOT V PRAVDĚ a odchází do TICHA.

 

Ostatní stále ještě budou předávat svoji pozornost jinam – někomu jinému, kdo je bude neustále odvádět svými senzace chtivými informacemi od sebe a bude jim nabízet instantní duchovno za tisíce. Tzn. opakovat stále stejné chyby z minulosti, ze kterých se nepoučili a následovat všudepřítomný informační chaos duality.

 

Takže i já začínám směrovat svoji pozornost jinam, tak jak jsem vedena, více do osobního setkávání s těmi, kteří ucítí potřebu změny ve svém životě. Mojí INFORMAČNÍ TERAPIÍ V PŘÍRODĚ, jak jsem tento svůj záměr nazvala, postupně navazuji na práci zde na netu. 

 

Děkuji Vám za přízeň a důvěru a těším se na Vás v další úrovni setkávání.

RENATA

 

 

Pro ohodnocení mé práce můžete zvolit: DAR za DAR 

číslo účtu : 2300692001/2010 - Fio banka
 
IBAN : CZ3620100000002300692001
 
BIC/SWIFT : FIOBCZPPXXX

 

gmail : informaceodjinud@gmail.com