Jdi na obsah Jdi na menu
 


DAR za DAR

15785363_10208017221897463_1917515193_o.jpg

 

Vážení návštěvníci těchto stránek!

 

Děkuji Vám za Vaši důvěru a to, že se na tuto stránku a sesterské FB stránky, které jsou součástí mé práce, stále častěji vracíte. To svědčí o tom, že svojí práci dělám dobře a že informace, které zde naleznete jsou mnohdy ojedinělé a jinde je nenajdete. 

 

Nechci se snižovat k tomu, abych stránku zpoplatnila, jako to dělá řada jiných. To, že je pak uzavřen přístup všem dává prostor tomu, kdo stránku spravuje k manipulaci s těmi, kteří si danou stránku zaplatí. Sama mám opravdu špatné zkušenosti s takovými přístupy. Ale na druhou stranu i energetickou výměnu darů od druhých ještě málokdo chápe a lidé, kteří svoje dary poskytují z-darma záhy přicházejí na to, že vzniká energetická nerovnováha a jsou nuceni své služby zpoplatňovat. Lidé si dostatečně neuvědomují, že vytvářením nerovnováhy brzdí sami sebe a tím i náš společný vývoj. 

 

I když si většinu informací může každý stáhnout online přímo ze Zdroje, většina z nás to stále ještě neumí. Já se snažím každého k tomuto přirozenému vědění dovést ve svých osobních článcích prostřednictvím slov, které zde tlumočím jako jedna z "online překladatelů kolektivního vědomí Jednoty", což je přímá komunikace při bdělém rozšířeném vědomí v napojení na sama sebe. Ostatní sdílené příspěvky prociťuji skrze své srdce a pak předávám dál podle své pochopené úrovně. Mnoho dalších příspěvků vzešlo již ze spolupráce v jednotě s lidmi, kteří se aktivně zapojili do našeho nového společného díla.

 

Proto je na Vás, čtenářích a všech lidech, kteří na sobě pracují, aby sami podle svých možností ohodnotili moji práci. Je to poslání celodenní a celoživotní. Je to MŮJ DAR, který DÁVÁM VŠEM, KDO O NĚJ OPRAVDU STOJÍ. Ráda přijmu s vděčností i já Vaše dary, aby byl zachován zákon rovnováhy a nemusí to být dar jenom finanční. Každý tvoříme něco pro svojí radost a násobí to pak radost ze společného díla smiley.

 

Nová Země se teprve začíná tvořit a jsou položeny maximálně základní kameny. Nový měnový systém také ještě vytvořený není, stejně jako třeba nejde zcela využít telepatie. Proto je nutné stále ještě využívat nastaveného systému i v tomto směru.

 

Pokud si v této době nebudeme vědomě vzájemně pomáhat, nikam se neposuneme a zůstaneme tam, kde se nám to nelíbí a líbit nebude. 

 

Renata

 

 
číslo účtu : 2300692001/2010 - Fio banka
 
IBAN : CZ3620100000002300692001
 
BIC/SWIFT : FIOBCZPPXXX
 
 
 
gmail : informaceodjinud@gmail.com