Jdi na obsah Jdi na menu
 


Péče o zdraví

Příspěvky

10 NEJVĚTŠÍCH LŽÍ O ZDRAVOTNÍ PÉČI

18. 8. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: Péče o zdraví

 Konvenční zdravotní péče není založena ani na zdraví ani na péči. Je v podstatě založena na zakořeněném systému medicínských mýtů, který je hájen a praktikován těmi, kteří mají prospěch z trvalého stavu nemoci. Tento systém medicínských mýtů by také mohl být označen prostě jako „lži", a dnes se chci podělit se čtenáři Natural News o deset největších lží, které jsou propagovány systémem konvenční zdravotní péče v dnešní Americe.

 

ZLODĚJ JMÉNEM HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE

16. 8. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: Péče o zdraví

 Farmaceutický průmysl se nás snaží přesvědčit, že když matka příroda tvořila jinak dokonalé ženské tělo, u hormonálního systému udělala někde chybu. Jak jinak si vysvětlit, že jako jedna z výhod hormonální antikoncepce je uváděno i to, že žena pak nebude menstruovat, ovulovat, nebude trpět menstruačním syndromem, zlepší se jí pleť, zkrátka že hormonální antikoncepce konečně uvede ženské tělo do řádu a harmonie.
Pokud ale matka příroda přece jen chybu neudělala a s každou fází ženského cyklu měla nějaký záměr, pak se na hormonální antikoncepci lze také dívat jako na lupiče století. Žena sice neotěhotní, ale otázkou je, čím vším za to zaplatí. Takže pojďme se společně podívat na to, o co všechno zloděj jménem hormonální antikoncepce ženské tělo, ale také duši, okrade...