Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODEVZDÁNÍ SE DO NOVÉHO PARADIGMA SVĚTA

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 26.12. 2016

15672512_596967367161515_9196195171860371499_n.jpg

 

Prošli jste časoprostorem, který nabízel výzvy, jak se zcela odpojit od svého iluzorního starého JÁ, které však bylo součástí pouze vnějšího světa. Vaše staré Já, které utvářelo vaše masky, vnitřní zmatek a nepochopení sebe sama. Bylo to vše, co jste přijali vědomě i nevědomě za svou pravdu, aniž byste se někdy ptali, zda všechny tyto omezující a destruktivní myšlenkové formy mají být součástí vašeho života.

Navracíte se nyní k vašemu opravdovému jádru, k vaší hvězdné kosmické podstatě a objevujete teprve nyní, proč jste se vůbec rozhodli sestoupit do vašich fyzických těl a hrát role, které se nyní masově proměňují. Toto období je o výzvách, o vašich rolích, o propuštění starých rolí a o zvědomění vaší nové role.

Vstupujete do nového kalendářního roku, který pro mnohé znamená zcela nový start ve své nejhlubší podstatě bytí. Nový start svého PRAVÉHO JÁ. To, abyste své PRAVÉ JÁ mohli plně žít každým svých dechem, je třeba se odevzdat do proudu nových setkání, situací a nových synchronicit, které vás s tímto PRAVÝM JÁ propojí ve vašem fyzickém hmotném světě. Již není třeba žádný tlak, žádný stres, žádná snaha. Účty jsou vyrovnány a vesmírná ruka bdí nad každou živou bytostí na této planetě. Ať již tomu věříte, či ne.

Je důležité nyní dovolit si odevzdat svou budoucnost skrze prožívání přítomného okamžiku do proudu vesmírných sychronicit, které jsou pouze odpovědí a voláním vašeho PRAVÉHO JÁ.
Vše na planetě se mění každým dnem a v životě každého nyní nastane to, co si vybral skrze své myšlenky, emoční prožívání a slova v posledních měsících roku 2016. Tam, kam jste upřeli svou pozornost, tudy se nyní bude odvíjet cesta každého, ale i kolektivní vědomí tvoří tzv. NOVÉ PARADIGMA SVĚTA.

Kdo, dokáže vstoupit do svého srdce plně, dokáže vnímat nové paradigma v kolektivním měřítku. Změny byly ve velkém nastartovány a následující rok budou projeveny na mnohých místech světa.

Věřte, že každému opravdu bude dáno to, co si vyslal. To znamená i destrukce, nenávist, nepřijetí je součástí těch, kteří potřebují pocítit sílu svých vlastních záměrů, slov a prožívaných emocí vůči sami sobě a vůči ostatním.

VSTUPTE DO NOVÉHO PARADIGMA S ODEVZDÁNÍM A DŮVĚROU, PROTOŽE JEDINĚ TAK MŮŽETE BÝT MAXIMÁLNĚ PODPOŘENI VE VŠEM, CO JE SOUČÁSTÍ VAŠEHO PRAVÉHO JÁ.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

ODEVZDÁVÁM SE DO PROUDU LÁKYPLNÝCH SYNCHRONICIT VESMÍRU S DŮVĚROU A VÍM, ŽE JSOU ODPOVĚDÍ NA VOLÁNÍ MÉHO PRAVÉHO JÁ.

- STRÁŽCI AKÁŠICKÉHO SRDCE -

 

FB: Planeta Armonia