Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ VIDĚNÍ

9. 4. 2017

Channelováno: 9.4. 2017, Channel: Edita Lemiana Santiago 

purposes-1963850_960_720.jpg

Žádná nynější okolnost se nyní nemůže manifestovat, dokud vy sami tomu nedáte své vědomé rozhodnutí, své přesvědčení, že toto je právě to, co chcete vyživovat a tvořit. Nic dále nebude podporováno, pokud v tom nebude čistota vaší esence. Pouze vše, co je nyní tvořeno láskou a otevřeným srdcem bude podporováno. Vše, kde je vždy záměr pouze získat, ale nedat to, co vyváží zákonný rytmus, bude nyní ukončeno a přestane mít požehnání Vesmíru. 

Tato planeta již vstoupila do nového paradigma, kde se nyní postupně ukotvuje vše, co znamená NEBE NA ZEMI. Vše se však ukotvuje skrze vás, skrze lidské vědomí, které má tu moc a sílu změnit veškerý směr a proměnit veškerou hmotu na Zemi. 

Přichází období, kdy jsou přezkušovány opravdové záměry vztahů a projektů a kde hlavním měřítkem je vnitřní čistota srdce. Láska začíná mít zcela jiné rozměry ve vědomí otevřeného srdce. Neznamená to, že nyní jste vedeni milovat každého muže či každou ženu, kteří vstoupí do vašeho života, na vaši cestu jako své partnery, ale otevřít v sobě léčivé energie zářivého a léčivého srdce, které může uzdravit i větší skupinu lidí najednou. 

Vaše vidění skrze srdeční energii se může proměnit do euforických stavů, kde skrze vás šíříte takovou ohromnou vlnu léčící energie, že s ní dokážete uzdravit masy lidí. Zde se zcela může projevit zákon shodnosti-rezonance……JAK V MALÉM, TAK VE VELKÉM.

Jedině čisté zářící srdce může manifestovat a ukotvovat nové paradigma skrze sebe. 

AŤ VŠECHNY SRDCE SVĚTA SE PROMĚNÍ DO ZÁŘÍCÍHO PLAMENE LÁSKY!

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

JÁ JSEM ČISTÉ ZÁŘÍCÍ SRDCE PROMĚŇUJÍCÍ VŠE V KRÁLOSTVÍ NEBES NA ZEMI.
JÁ JSEM POSVÁTNÉ SRDCE DVOJPLAMENŮ UZDRAVUJÍCÍ KOLEKTIVNÍ SRDCE ZEMĚ. 


- Strážci křišťálové čakry – 
www.posvatnaspirala.cz