Jdi na obsah Jdi na menu
 


MATERIÁLNÍ BOHATSTVÍ A JEHO NOVÉ PARADIGMA

Channelováno: 3.2. 2017, Channelovala: Edita Lemiana Santiago

earth-405096_960_720.jpg

 

Nacházíte se v době, kdy veškeré materiální jistoty přestávají být jistotami. Všude tam, kde se lpí na materiálních a peněžních jistotách se projevuje zákon příčiny a následku. Veškeré lpění pouze vytváří ztrátu, odpojení, přerušení či nedosáhnutí toho, co právě potřebujete pro každodenní prožití vaší božské esence ve vašem těle.

Všichni, kdo se nyní dokážete nacítit a propojit s pravou podstatou a vibracemi planety Země, dokážete i vnímat její bezpodmínečnou lásku a začít přijímat každý den vše, co potřebujete k vašemu spolutvoření, k vašemu růstu, k vašemu poznání, k vašemu plynutí v radosti a v harmonii. Všichni, kdo se stále drží iluzorních jistot, mohou čelit velkým překvapujícím nepochopitelným zásahům v záležitostech materiálního bohatství. Všichni, kdo se nyní dokáží propojit a začít zcela dýchat s planetou Zemí a skrze posvátný živel vzduch nadechovat a vydechovat jedinečnou pravou esenci naší Matky Země, nemusí se obávat o své zítřky.

Všichni, kdo tento channeling čtete, jste vyzváni již netlačit vůbec na nic, přestat se snažit, cokoliv svým chtěním a svým lpěním změnit. Přijměte přirozený chod událostí, v kterých se všichni nacházíte. Kostky již byly vrženy. KAŽDÝ JIŽ PROŠEL BODEM ZLOMU. Každý již měl možnost si vybrat, jakou cestou se rozhodne jít. Cestou jednoty či cestou duality.

Máme tu skvělou zprávu pro všechny, kteří již vstoupili do vibračního pole multidimenzionálního prostoru planety Země. Jste pod absolutní ochranou vesmírného zdroje a vašich kosmických rodin a máte zaručenou cestu skrze láskyplné okolnosti ve vašem životě.

Vy, co stále vyživujete soudy a kritiku nad sami sebou a druhými, budete se nadále setkávat ve vašem životě s vlastními zrcadly a to jen proto, abyste stále cítili volbu, kdykoliv přejít do vibračního pole jednoty. Můžete to často vnímat, že tyto dva světy jsou vibračně velmi vzdálené. Vědomí jednoty totiž často dualitním vědomím není ani zaregistrováno a nebo i naopak vědomí jednoty irituje vědomí duality svým vysokovibračním světlem. Stále při střetu těchto dvou světů mohou vznikat tendence konfliktů, které však mají být vždy odevzdány do vyšší moci, do rukou božího soudu. Vědomí jednoty již nenáleží cokoliv za dualitní vědomí řešit či konat. Vědomí jednoty již totiž ví celým svým bytím, že universální moudrost světa je v každém lidském vědomí a je pouze otázkou lineárního času, kdy se zcela probudí do celého svého potenciálu.

Pro dualitní část světa chceme tedy vzkázat, že pokud se nadále budete potýkat se situacemi testující vaše každodenní jistoty, tak jen proto, abyste dokázali najít ty pravé lidské hodnoty, které jste v toto období přišli v sobě objevit. I když to mnozí nevidíte a nevnímáte, i když to nechcete vidět u druhých, i když druzí o tom nemluví, SVĚT PROCHÁZÍ OBROVSKOU PROMĚNOU ILUZORNÍCH JISTOT.

Buďte bdělí a vše, co se ve vašem životě odehrává a vnímáte, že jde proti vám, položte si otázku, zda nelpíte nesmyslně na něčem, co již dávno může být nahrazeno mnohem něčím vhodnějším, co je v úplné rezonanci s vaším Pravým Já.

- Strážci „KRIŠŤÁLOVÉ ČAKRY“ -

 

Akášická afirmace:

ŽIJI V SOULADU S VIBRACÍ PLANETY ZEMĚ A PROTO MOHU PŘIJÍMAT A PŘIJÍMÁM VŠE, CO MNĚ PŘINÁŠÍ SOBĚSTAČNOST A DŮVĚRU, ŽE JSEM MATKOU ZEMÍ ZCELA MILOVÁN(A).

PROPOUŠTÍM Z MÉHO ŽIVOTA VEŠKERÉ ILUZORNÍ JISTOTY A PLYNU V PROUDU ŘEKY ŽIVOTA, KTERÁ MNĚ PŘINÁŠÍ VŠE PRO LÁSKYPLNÉ A HARMONICKÉ PROŽÍVÁNÍ ŽIVOTA NA ZEMI.

Posvátná Spirála