Jdi na obsah Jdi na menu
 


Channelingy

Příspěvky

PROLÍNÁNÍ REALIT - KRYON

4. 5. 2017

| Rubrika: Channelingy

Udržuj se v realitě, kterou zároveň tvoříš, a kde neexistuje závist, ani bolest a žal. A snaž se tvořit tuto realitu dál. Vytváříš ji nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Jsi tvůrcem svého života, do něhož však pak ostatní zveš. Tvůj svět se stává realitou, ve které poté i ostatní žijí a splývá s realitou těch, kteří ve světlo znovu "uvěřili" a vypustili ze svého života iluze a boj. V těchto realitách, které každý z vás vytváří pomocí okamžiků meditací nebo už i mistrovským denním myšlením, život probíhá jinak, bez časového omezení a tyto reality se vzájemně mezi sebou prolínají - podobné s podobnými. 

 

ZMĚNA - KRYON

3. 5. 2017

| Rubrika: Channelingy

Staré duše, potřebujete se dostat do rovnováhy; tak, aby ti kolem vás viděli vaši vyrovnanost a díky ní se změnili. Mohou se změnit elegantněji díky tomu, že vaše moudrost vytváří šablonu, kterou mohou napodobit. Není žádný důvod se bát změn, které jsou na dosah. Už jsme vám řekli, že té změně nikdo neunikne. Věci, které jsou vám nejdražší, se mohou změnit – mohou se změnit samy, ale budou probíhat také změny ve vaší biologii, přizpůsobení a rekalibrace ve vašich vztazích, v obchodu, v povolání, v zálibách, doslova v tom, co máte i nemáte rádi.

 

KRYON - SÍLA OČEKÁVÁNÍ

29. 4. 2017

| Rubrika: Channelingy

Vyrovnanou lidskou bytost berou všichni za vyrovnanou. Nevyrovnanou bytost všichni vnímají jako nevyrovnanou. Jediná osoba, která nepozná, zda je vyrovnaná, jste vy sami. Cožpak jste se nepodivovali nad tím, proč se k vám lidé chovají určitým způsobem? Očekáváte dramata nebo problémyNemohly by k vám přicházet, kdybyste je neočekávali, protože vysíláte své pocity. To je to nové! Staré duše o tom ví a už se s tím setkaly. Ostatní zatím ne, ale už se to mnohým začíná dít. Nechápou, že se něco děje jinak. Ti, kteří jsou vyrovnaní, budou vyrovnaní a budou očekávat krásné věci a šířit Světlo, kamkoli přijdou. Taková je síla a moc očekávání! 

 

NAŠE VNITŘNÍ DARY

19. 4. 2017

| Rubrika: Channelingy

Často se lidé ptají 'Co je mým posláním?' Je to otázka, která má všeobecnou odpověď. Avšak odpověď pro všechny:

Sdílet své vnitřní dary... Vyživovat je... Nechat je projevit v jejich plném potenciálu... A nadále je přeměňovat do větších rozměrů tak, aby byly přínosem stále více lidem, kteří jsou na ně nastavení, či jsou připraveni.

 

VNÍMÁNÍ ČASU 3D JE U KONCE

18. 4. 2017

| Rubrika: Channelingy

Tvůj čas se má již odvíjet nyní od tvých potřeb, od tvých vlastních přání. Přestaň již nechat tlačit na sebe časové paradigma 3D, které tě stále udržuje v obrovském vězení časových termínů a podmiňuje tě tzv. NEBÝT pánem svého času. 

 

NOVÉ VIDĚNÍ

9. 4. 2017

| Rubrika: Channelingy

Tato planeta již vstoupila do nového paradigma, kde se nyní postupně ukotvuje vše, co znamená NEBE NA ZEMI. Vše se však ukotvuje skrze vás, skrze lidské vědomí, které má tu moc a sílu změnit veškerý směr a proměnit veškerou hmotu na Zemi. 

 

Tanec s temnotou

1. 4. 2017

| Rubrika: Channelingy

Jste tvořitelé – obzvláště mocní – kteří jsou zde, aby přijali temnotu a transformovali ji. Nejdřív si myslíte, že to nezvládnete a budete pohlceni temnotou, nevědomostí a ztratíte se. Přijde však čas, kdy si uvědomíte, kdo je ten, který se dívá na temnotu a zažívá ji. Kdo je ten mocný zdroj, ta bytost, která znovu přichází do tance s iluzí a nevědomostí. Pak se váš pohled otočí zvenku dovnitř a vy objevujete, kdo jste.

 

Ovládnutí vašich životů a vstup do Magie...Zlaté klíče transformace a Nové vědomí

15. 3. 2017

| Rubrika: Channelingy

Ano, Milovaní, realita se stává mnoho-vrstvou jako sendvič! Uvnitř vrstev „Sendviče Realit“ se začínáte orientovat mezi dimenzemi s jasným vnímáním, co kam patří a do které úrovně či vrstvy reality a také co je Sen, Magie, Iluze či Klam. Ovšem jakmile ovládnete tento Nový Dimenzionální přístup, objevíte mocné spojení s Říšemi Hojnosti a Projevu. Naučíte se, jak projevit touhy svého Srdce – individuálně i kolektivně – vstupem do Magických Říší Snového času Šesté Dimenze. Přejeme vám Radost, Hojnost a Lásku v čase, který leží před námi, jak se Nová Země začíná projevovat!
 

Být mostem k Nové Zemi

14. 3. 2017

| Rubrika: Channelingy

Vašim skutečným posláním není jen propustit starou vibraci a vstoupit do vibrace nové, ale vnést do staré vibrace novou vibraci lásky a radosti, vyléčit dítě uvnitř a vyléčit společnost, jak je tomu nyní. To je totiž výsledkem. To se děje, když se lidé léčí individuálně – tato energie pak proudí do společnosti. Vstupuje pak do vzdělávacích institucí, dokonce do politiky a medicíny a nová vibrace bude vstupovat mírumilovně a bez boje.
Můžete tak učinit a já vám děkuji za to, že tu jste.

 

NOVÉ PARADIGMA VZTAHŮ

16. 2. 2017

| Rubrika: Channelingy

NEŘEŠTE NYNÍ NIKOHO jiného než SAMI SEBE. Uděláte tím největší službu nejen sobě, ale podpoříte tak i růst těch ostatních kolem vás.