Jdi na obsah Jdi na menu
 


Channelingy

Příspěvky

Být mostem k Nové Zemi

14. 3. 2017

| Rubrika: Channelingy

Vašim skutečným posláním není jen propustit starou vibraci a vstoupit do vibrace nové, ale vnést do staré vibrace novou vibraci lásky a radosti, vyléčit dítě uvnitř a vyléčit společnost, jak je tomu nyní. To je totiž výsledkem. To se děje, když se lidé léčí individuálně – tato energie pak proudí do společnosti. Vstupuje pak do vzdělávacích institucí, dokonce do politiky a medicíny a nová vibrace bude vstupovat mírumilovně a bez boje.
Můžete tak učinit a já vám děkuji za to, že tu jste.

 

NOVÉ PARADIGMA VZTAHŮ

16. 2. 2017

| Rubrika: Channelingy

NEŘEŠTE NYNÍ NIKOHO jiného než SAMI SEBE. Uděláte tím největší službu nejen sobě, ale podpoříte tak i růst těch ostatních kolem vás.

 

Nová energie a svoboda - Kryon

9. 2. 2017

| Rubrika: Channelingy

Uvnitř sebe pravdu hledej, můj milý. Pak objevíš, že spousty "pravd", které jsou ti předkládány, s tvými pravdami nesouzní. Začneš pak žít daleko svobodněji ve svém Bytí. Teprve pak začneš být svobodný. A v této svobodě, když se začneš rozvíjet, půjdeš tryskovou rychlostí vpřed. Je to restart tvého myšlení. Je to čisté světlo, které v tobě začne zpívat a k tobě hovořit. Tvá moudrost nepůjde zastavit. 

 

MATERIÁLNÍ BOHATSTVÍ A JEHO NOVÉ PARADIGMA

4. 2. 2017

| Rubrika: Channelingy

Všichni, kdo tento channeling čtete, jste vyzváni již netlačit vůbec na nic, přestat se snažit, cokoliv svým chtěním a svým lpěním změnit. Přijměte přirozený chod událostí, v kterých se všichni nacházíte. Kostky již byly vrženy. KAŽDÝ JIŽ PROŠEL BODEM ZLOMU. Každý již měl možnost si vybrat, jakou cestou se rozhodne jít. Cestou jednoty či cestou duality.

 

AA Michael - VIZE PRO BUDOUCNOST

23. 1. 2017

| Rubrika: Channelingy

Mnozí z vás jsou vedeni k tomu, aby se přesunuli do jiných částí světa – nejste si jistí proč, ale existuje hluboko zasetá touha cestovat do neprobádaných území. Jste voláni k tomu místu na Zemi, kde můžete být nejvíc užiteční – kam budou vedeni ti, co mají podobné vibrace a poslání, aby se k vám připojili. Je čas „Spojit se do týmů“ nebo se sjednotit se svými rodinami Duší a se společníky, kteří mají stejné úkoly.

 

Já vejdu do vašich chrámů a budu konat skrze vás

15. 1. 2017

| Rubrika: Channelingy

Já opakuji stále a znova. Čas studia je ukončen. Od vás se vyžadují konkrétní činy a konkrétní kroky na fyzické rovině. Jasněji zformulovat naše požadavky na vás, než jak je to předáváno prostřednictvím tohoto posla, se už sotva podaří. Musíte změnit priority svého vědomí.

 

Práce, Peníze a Tvořivost

13. 1. 2017

| Rubrika: Channelingy

Proto vás prosím, zvažte na nejhlubší úrovni svůj postoj k materiální hojnosti a pociťte, jak vám proud hojnosti skutečně nabízí možnost pomoci vybudovat novou Zemi a realizovat vaše sny v nejhustší rovině reality. Teď není čas na to stáhnout se ze společnosti a meditovat na vrcholu hory. Je čas pro účast. Je čas, abyste nechali svoji energii proudit do tohoto světa a svobodně přijímali vše, co se k vám na oplátku vrací. Nebojte se přijmout hojnost. Ctít svůj vlastní vklad, přijímat dostatek výměnou za své úsilí, je součástí bytí vyrovnané spirituální lidské bytosti.

 

Marie Magdalena - Různé vnější vlivy a jejich moc

2. 1. 2017

| Rubrika: Channelingy

Co kdybys opravdu zkusil žít jeden týden bez informací z vnějšího světa? Ty, které by ti někdo chtěl sdělit, předem zamítni. Když přestaneš na týden sledovat média, která obvykle sleduješ, o nic nepřijdeš. Naopak si uvědomíš, jak hodně jsi ukotven ve svém vlastním poli. Do tvého každodenního života nebudou přicházet žádné informace a nebudou narušovat tvou vlastní potřebu toho, co bys chtěl po celý den dělat. 

 

ODEVZDÁNÍ SE DO NOVÉHO PARADIGMA SVĚTA

27. 12. 2016

| Rubrika: Channelingy

VSTUPTE DO NOVÉHO PARADIGMA S ODEVZDÁNÍM A DŮVĚROU, PROTOŽE JEDINĚ TAK MŮŽETE BÝT MAXIMÁLNĚ PODPOŘENI VE VŠEM, CO JE SOUČÁSTÍ VAŠEHO PRAVÉHO JÁ.

 

21. 12. 2016 Kódy věčnosti a vzestupu

22. 12. 2016

| Rubrika: Channelingy

Tyto energie projdou až do samotné Země. Energie světla a lásky, které začnou proudit v zimní slunovrat se plně propojí s vaším tělem, Zemí i Vesmírem a na povrch vaší planety začínají vystupovat z celého zemského jádra veškeré neláskyplné energie, veškeré strachy, které byly ukotveny ve vědomí Země, se začnou rozpouštět.