Jdi na obsah Jdi na menu
 


Channelingy

Příspěvky

Nová energie a svoboda - Kryon

9. 2. 2017

| Rubrika: Channelingy

Uvnitř sebe pravdu hledej, můj milý. Pak objevíš, že spousty "pravd", které jsou ti předkládány, s tvými pravdami nesouzní. Začneš pak žít daleko svobodněji ve svém Bytí. Teprve pak začneš být svobodný. A v této svobodě, když se začneš rozvíjet, půjdeš tryskovou rychlostí vpřed. Je to restart tvého myšlení. Je to čisté světlo, které v tobě začne zpívat a k tobě hovořit. Tvá moudrost nepůjde zastavit. 

 

MATERIÁLNÍ BOHATSTVÍ A JEHO NOVÉ PARADIGMA

4. 2. 2017

| Rubrika: Channelingy

Všichni, kdo tento channeling čtete, jste vyzváni již netlačit vůbec na nic, přestat se snažit, cokoliv svým chtěním a svým lpěním změnit. Přijměte přirozený chod událostí, v kterých se všichni nacházíte. Kostky již byly vrženy. KAŽDÝ JIŽ PROŠEL BODEM ZLOMU. Každý již měl možnost si vybrat, jakou cestou se rozhodne jít. Cestou jednoty či cestou duality.

 

AA Michael - VIZE PRO BUDOUCNOST

23. 1. 2017

| Rubrika: Channelingy

Mnozí z vás jsou vedeni k tomu, aby se přesunuli do jiných částí světa – nejste si jistí proč, ale existuje hluboko zasetá touha cestovat do neprobádaných území. Jste voláni k tomu místu na Zemi, kde můžete být nejvíc užiteční – kam budou vedeni ti, co mají podobné vibrace a poslání, aby se k vám připojili. Je čas „Spojit se do týmů“ nebo se sjednotit se svými rodinami Duší a se společníky, kteří mají stejné úkoly.

 

Já vejdu do vašich chrámů a budu konat skrze vás

15. 1. 2017

| Rubrika: Channelingy

Já opakuji stále a znova. Čas studia je ukončen. Od vás se vyžadují konkrétní činy a konkrétní kroky na fyzické rovině. Jasněji zformulovat naše požadavky na vás, než jak je to předáváno prostřednictvím tohoto posla, se už sotva podaří. Musíte změnit priority svého vědomí.

 

Sexualita a Spiritualita

18. 12. 2014

| Rubrika: Channelingy

Sexualita a Spiritualita

Jeshua skrze Pamelu Kribbe

Léčíte prastarou historii boje mezi muži a ženami. Mužské a ženské energie se chtějí znovu spojit a splynout v tanci radosti a tvořivosti. Cokoli, s čím k tomu přispíváte na individuální úrovni, má pozitivní dopad na kolektivní duše mužů a žen. Vaše sebe-láska zpřístupňuje druhým energie trpělivosti a lásky.