Jdi na obsah Jdi na menu
 


TVOŘENÍ V SOULADU SE ZÁKONEM PŘÍČINY A NÁSLEDKU

31. 5. 2017

Aktuální poselství z kolektivního ne-vědomí:

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 30.5. 2017

 

light-2223129_960_720.jpg

 

Je vás mnoho, kteří jste se narodili v tomto jedinečném období pro vytvoření a ukotvení NEBE NA ZEMI. Vy všichni, kdo přicházíte z království diamantových světel, jste nyní vedeni si prozkoumat, zda záměry vašeho každodenního tvoření jsou opravdu vědomě v souladu se zákonem příčiny a následku a zda jsou konstruktivně a láskyplně nastaveny. Jen tak se stanete mistry a zcela již přirozeně přijmete veškerou zodpovědnost za příčinu a následný následek všeho, co každý den vyživujete a tvoříte. Zákon příčiny a následku se zhmotňuje i v tom nejjednodušším projevu každé lidské bytosti. S tímto zákonem poté přichází do vašeho každodenního života i zákon polarity. Co se týče tzv. polarizování všeho, co žijete a prožíváte, je třeba ve skutečnosti PŘESTAT POSUZOVAT, SOUDIT, KRITIZOVAT vše kolem vás, včetně svých vlastních emocí, myšlenek a činů.

Většina, kteří jsou velmi kritičtí a posuzující k ostatním, protože sami nedávají pozornost svému vlastnímu nitru , nejsou ve skutečnosti schopni se podívat do svého vlastního nitra pro jejich obrovský zmatek a hustotu nezpracovaných stínů. Jejich vnitřní soudce a kritik stále dokola prožívá emoční dramata dualitního souboje.

Všichni, kdo nyní prožíváte a učíte se být pouze tichým pozorovatelem, jsou vám dávány do vašeho života situace, které vás učí převzít absolutní zodpovědnost za zákon příčiny a následku a za zákon polarity. Jen ten, kdo dokáže ovládnout v každodenní praxi tyto dva zákony, má vždy svobodnou volbu a zároveň požehnání v tom, co tvoří a jedině tak se může začít proměňovat hmota neboli krychlová realita.

 

AKÁŠICKÉ KÓDY:

ŹIJI V SOULADU S VESMÍRNÝMI A PŘÍRODNÍMI ZÁKONY MOJÍ BOŽSKÉ ESENCE A PROTO MOHU TVOŘIT NEBE NA ZEMI.

PŘIJÍMÁM ZODPOVĚDNOST ZA MOJE VYSÍLÁNÍ MENTÁLNÍHO, EMOČNÍHO A FYZICKÉHO TĚLA A TÍM SE UDRŽUJI VE VĚDOMÉM PROUDU ZÁKONA RYTMU.

 

- Strážci křišťálové čakry -

ZDROJ FB: Espiral Sagrada