Jdi na obsah Jdi na menu
 


SVATÝ GRÁL V SRDCÍCH PŘIPRAVENÝCH

31. 12. 2017

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 30.12. 2017

22050097_10155904066006495_2624171480841941323_n.jpgPoslední měsíc ve vás mohl vyvolat pocit zastavení, pocit, že věci se nehýbou a neplynou. Byla to poslední fáze retrospekce všeho, co se událo za poslední rok. Všichni, kdo jste šli vědomě do nalezení celistvosti ve svém nitru a díky všem nástrojům, které zde byly k dispozici pro vaše nalezení svého zářivého JÁ, se postupně usazujete nyní na trůnu svého vnitřního SVATÉHO GRÁLU.

SVATÝ GRÁL v srdcích všech připravených nyní promění jejich životy v NEBE NA ZEMI. Jejich vnitřní svatý grál z vyšších úrovní světelných těl sestupuje postupně do hmoty, aby přijali odměnu za jejich náročnou a nelehkou cestu k celistvosti. Mezitím co se vše postupně proměňuje již velmi přirozeně, dovolte si odpočívat a věnovat veškerou pozornost a péči právě vám samým. Vyjádřete vděčnost především sami sobě za vše, co jste za velmi krátkou dobu prošli a stále jste schopni se vnímat v očích lásky a takto nadále i vidíte svět kolem vás. Vše, co jste prošli za poslední roky, se dříve procházelo mnoho životů, proto je důležité se ocenit za tuto dlouhou cestu svým vlastním podsvětím.

ČEKEJTE NEČEKANÉ, ŽÁDEJTE NEŽÁDANÉ, DOVOLTE SI ZAKÁZANÉ, PŘIJÍMEJTE NEVYČÍSLITELNÉ, A MILUJTE NADÁLE NEPŘIJATELNÉ! To vše vás nyní čeká jako projev produchovnění hmoty a jako odměna za nalezení SVATÉHO GRÁLU ve svém srdci.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

PŘIJÍMÁM VŠECHNA NOVÁ ZHMOTNĚNÍ SVATÉHO GRÁLU JAKO ODRAZ MÉHO NOVÉHO VĚDOMÍ V LIDSKÉM TĚLE.

SVATÝ GRÁL VE MNĚ, SVATÝ GRÁL V MÉM OKOLÍ.

- Strážci Svatého Grálu -

 

FB: Espiral Sagrada