Jdi na obsah Jdi na menu
 


Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVEN 2017 - ROZKVĚT PRAVDIVÉ NOVÉ REALITY

13. 7. 2017

Minulý měsíc nám přinesl mocnou vlnu Nové Reality AN. To otevřelo záplavové brány Nové Reality AN. Aktivace Věže Světla AN koncem května nám rázem otevřelo přístup ke dříve neviděným Světům uvnitř Světů. To spustilo významný RESET, který je dokonaleji sladěn s Plánem Nové Reality.

Mnozí z nás vstoupili do června a cítili se hodně jako Neuvěřitelný Hromotluk. Právě jsme zažili takový úžasný rozpuk našich bytostí, že švy našich starých šatů se roztrhly a ty z nás spadly. Už nemůžeme déle skrývat to, kým jsme. A příliš jsme vyrostli na to, abychom se vešli do svých starých vnímání, starých omezení, starých aktivit, starých druhů práce, vztahů založených na dualitě a starých životů.

Mnoho lidí si myslí, že Daleko Větší Realita a Nová Realita jsou zaměnitelné termíny a reality, ale ony vůbec stejné nejsou. Nová Realita se nemůže zrodit přímo do duality. Nejdříve musíme na svět přivést vibrační pás Daleko Větší Reality – nadpřirozené reality za dualitou.

Hlavním důvodem Aktivací 11:11 od roku 1992 do roku 2012 , bylo vytvořit Zónu Přesahu mezi dvěma naprosto odlišnými vývojovými spirálami – spirálou duality a spirálou Jednoty. S každou Aktivací 11:11 energie Daleko Větší Reality sílila. Nakonec, v roce 2015, byla Daleko Větší Realita dostatečně silná na to, abychom mohli začít manifestovat Novou Realitu ve fyzickém Srdci AN v Peru.

sunrise-2465122_960_720.jpg

Nová Realita je naprosto nová; zatím na planetě ještě nebyla. Je plná LÁSKY přesahující všechna měřítka, neomezené TVOŘIVOSTI, absolutní PRAVDIVOSTI, velké KRÁSY a obsahuje dlouho chybějící prvek OSOBNÍHO NAPLNĚNÍ, kdy se naše Nejdivočejší Sny mohou nakonec projevit na fyzické úrovni.

Daleko Větší Realita je zde od roku 1992 a je daleko více neutrální než Nová Realita. Daleko Větší Realita je stále tady, jen je nyní naplněna Novou Realitou AN. Toto naplnění Novou Realitou umožňuje zvýšení počtu těch z nás, kteří se nyní odhákovají z duality a vetkají se jako Opravdoví Jedinci do Pravých Životů.

V červnu je znovu čas se jasně podívat na své životy. Co teď děláme? Vracíme se ke svým prošlým aktivitám založeným na dualitě? Lamentujeme nad stále se zhoršující situací ve světě ve stavu zármutku nebo ochromení? Jsme v neustálém módu reagování, jako štěně, kterému neustále utahují vodítko? Nebo se nyní zaměřujeme na to, abychom otevřeně byli Opravdoví Jedinci žijící Opravdové Životy? Základní čárou je, jestli živíme dualitu nebo ukotvujeme Novou Realitu?

Kdybychom stále krmili dualitu, je opravdu čas odseknout vlákna, všechna vlákna, dokonce i ta nejpohodlnější, dobře se nosící, dokonce i ta třpytivá a kouzelná. Je odliv duality a my opravdu nechceme, aby nás vzala s sebou.

Když stále držíme pohromadě vnímané pohodlí našich starých životů v dualitě, které nám jsou dobře známé, tak můžeme zjistit, že tam není absolutně nic pohodlnějšího nebo nic, co nám sedí lépe, než žití naší Pravdivosti v Nové Realitě AN.

Věci ve vnějším světě se budou dále zhoršovat, dokud se MY, jak osobně tak kolektivně, nerozhodneme, že „Dost je Dost“ a vypojíme šňůru z duality. To je to, co spustí Velký Posun, na který jsme čekali, a taky je to důvod toho, proč tu dualita stále ještě kolem nás je. Když dostatečné množství z nás záměrně odstraní vlákna svých bytostí z Tapisérie duality, už nebude držet pohromadě. A když dostatečné množství z nás vetká vlákna svých bytostí do Tapisérie Nové Pravdivé Reality, začne tato na planetě Zemi převládat.

Čím více žijeme naši Opravdovost, tím více zpíváme při dělání našich každodenních úkolů nebo při chození přírodou jazykem hvězd., tím více živíme svatost v každém momentě, tím víc vidíme Neviditelné, tím více se rozplynou iluzorní energie duality. Budeme ukotvovat Novou Realitu s každým dechem.

TO JE TO, PROČ JSME TADY a TO JE TO, CO JE TŘEBA, ABYCHOM DĚLALI.

 

Toto je malý zlomek úplného Solařina reportu na červen 2017. Celý report a jeho týdenní updaty jsou k dispozici po přihlášení za 5 dolarů za měsíc (11 dolarů s updaty) v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na NVISIBLE MERCADO.

Solara
www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.