Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROPOJENÍ POSVÁTNÉ DVOJICE

25. 3. 2018

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 24.3. 2018

couple-3253201_960_720.jpg

 

Je důležité vědět, proč se často nyní mluví o posvátných dvojicích, o dvouplamenech, o tzv. spojení mužského a ženského principu. Vy, co stále hledáte tzv. dvojplamen či posvátnou dvojici ve vnějším světě, je důležité se ponořit a nahlédnout do hloubky svého nitra, abyste propojili oba aspekty do dokonalého kosmického tance, který pro vás znamená i to, že může být tento tanec projeven jako odraz v nové úrovni partnerství na fyzické úrovni. Mnoho z vás nyní prochází procesem posílení vnitřního muže či vnitřní ženy a postupně se oba principy ve vás učí žít plně svou vlastní svobodu. Proto je tolik důležité, abyste nyní dokázali být plně sami se sebou a přestat hledat stále venku to, co může přijít pouze po dokončení celého procesu uvnitř vás.

Láska, která skrze vás proudí je láskou vnitřní ženy, která je ZDROJEM VESMÍRNÉ FREKVENCE LÁSKY tím, že je v roli přijímající a to dává SVOBODU vnitřnímu muži se postupně začít otevírat vnitřní lásce a začít jí plně důvěřovat a plně prožívat. Příčinou celého nepochopení vztahů je to, že vnitřní muži nás všech nedokáží uvěřit znovu v čistou lásku, jsou ve svém principu uvězněni po tisíciletí a hledají cestu skrze krátkodobá uspokojení, která nikdy nepřinesou prožívání FREKVENCE LÁSKY.

Aktivujte v sobě pohled do vaší posvátné dvojice ve vašem nitru a jedině tak vám bude dovoleno se procházet s odrazem svého vnitřního muže či vnitřní ženy po vašem boku.

Dejte vašemu procesu tolik času, kolik jen potřebuje. Není se čeho bát, protože tento proces je vždy řízen mnohem vyššími silami než jste vy sami. Propojení vaší vnitřní posvátné dvojice vám následně zhmotní toto propojení i ve vnějším světě.

Akášická afirmace:

PROPOJUJI V MÉM NITRU MÉHO VNITŘNÍHO MUŽE A VNITŘNÍ ŽENU DO DOKONALÉHO SOULADU A OTEVÍRÁM SE TAK NOVÉMU POCHOPENÍ PŘÍČINY A NÁSLEDKU V MÉM ŽIVOTĚ.

OTEVÍRÁM SE NOVÉ REALITĚ, KTERÁ JE ODRAZEM MÉHO VNITŘNÍHO PROPOJENÍ POSVÁTNÉ DVOJICE.

- Strážci SVATÉHO GRÁLU -

Zdroj: FB Espiral Sagrada