Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSVOBOZENÍ POSVÁTNÝCH DVOJIC OD ATLANTSKÝCH MAGIÍ

11. 3. 2018

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 9.3. 2018

butterfly-2702381_960_720.jpg

 

V dávném atlantském experimentu se jednalo i o narušení původní esenciální geometrie, kde mužský a ženský princip je obsažen v každé podstatě, co existuje. Je vás mnoho, kteří nevědomě hledáte projekci svého vnitřního muže či vnitřní ženy i ve hmotném světě. Je to velmi přirozené a pochopitelné. Není třeba soudit či kritizovat přirozené chování každé lidské bytosti. Je však třeba připustit, že zákon pohlaví je zároveň BOŽSKÝM PRÁVEM žít a existovat v projevení mužského a ženského principu na každodenní fyzické úrovni. Komukoliv bylo toto božské právo odepřeno, odpojeno a narušena tak esenciální geometrie již na úrovni éteru, je třeba si vzít toto božské právo zpět a navrátit si toto propojení a bytí v celistvosti, kde vnitřní sjednocení mužského i ženského principu má být projeveno i ve vašem každodenním životě.

Stále na vás mohou působit starodávné atlantské magie, které měly za záměr odpojení těchto dvou principů jedné podstaty a tím posvátné dvojice byly odloučeny od své podstaty a zatraceny. Proto stále více bytostí bloudí skrze vztahy, které jsou sice božími komplementy na cestě k celistvosti, ale nemohou v žádném případě nahradit POSVÁTNOU DVOJICI, která je projevem a božským právem pro všechny.

POSVÁTNÉ DVOJICE jsou projevem původní esenciální geometrie, která ještě existovala v lásce a tedy na frekvenci, která je neměnná v harmonickém nastavení.

Nyní je však třeba opět si NAVRÁTIT toto božské právo, tuto svobodnou volbu a PROPOJIT SI esenciální dvojici nejdříve na éterické úrovni, poté následně ve hmotném světě.

I když se s takovýmto komplementem setkáte, neznamená to být ihned po jeho boku, protože z hlediska archetypálních geometrií, je třeba nejdříve zpracovat vše, co bylo narušeno v dávných dobách. Proto potřebujete každý svůj čas a prostor. Z hlediska obou principů je žena ta, která dokáže pro svou přirozenost a podstatu i na dálku bez přítomnosti partnera ROZPOHYBOVAT jeho očistu, která znamená NÁVRAT k ní do jejího původního esenciálního propojení.

Vše je již v pohybu a posvátné dvojice mají nesmírnou podporu 
pro navrácení se do harmonického propojení na všech úrovních.

 

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

BERU SI ZPĚT VEŠKERÉ BOŽSKÉ PRÁVO NA PROPOJENÍ SE S ESENCIÁLNÍ DVOJICÍ MOJÍ PŮVODNÍ ÉTERICKÉ GEOMETRIE A TÍM SI NAVRACÍM SVOBODNOU VOLBU NA HARMONICKÉ PROJEVENÍ ZÁKONA POHLAVÍ NA HMOTNÉ ÚROVNI V MÉM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ.

AKTIVUJI V MÉM ŽIVOTĚ PROPOJENÍ MUŽSKÉHO A ŽENSKÉHO PRINCIPU NA VŠECH ÚROVNÍCH.

 

- Strážci esenciální geometrie -

 

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Edita Lemiana - průvodkyně jazykem Světla
www.editasantiago.cz