Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÝ VÍTR DO PLACHET

18. 6. 2017

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 16.6. 2017

 

light-bulb-1417742_960_720.jpg

 

Vy, kdo jste ve svém životě pochopili, že nové paradigma je o individuálním odpojení se vašeho STARÉHO JÁ a přijmutí vašeho PRAVÉHO JÁ ve všech aspektech a úrovních vašeho bytí, se nyní připravte na NOVÝ VÍTR, který vás bude doprovázet na vašich cestách.

Tento posvátný vítr je větrem důvěry, lehkosti. Je láskyplným větrem, který vám pomůže otevírat a prorážet novou cestou, nový směr. Mnohé čeká přemístění do nových domovů, do nových srdcí svých nových partnerů a tento nový vítr vám bude požehnáním na vašich cestách.

Staňte se sami strážcem tohoto posvátného větru a kdykoliv ho potřebujete procítit a požádat o ukázaní aktuálního směru, bez pochyby od něj dostanete odpověď v té pro vás nejpřirozenější formě.

Posvátný vítr vám přináší nyní změny vašeho PRAVÉHO VOLÁNÍ SRDCE.

Pro všechny připravené je tu jízda, let či plavba, nejlépe kombinace všech, které si máte maximálně užít, protože vás převedou do vašich nových životních příběhů.

Ať tento nový vítr pocítíte jako požehnání, které je odměnou za vaši vytrvalost!

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

DOVOLUJI POSVÁTNÉMU VĚTRU, ABY MNĚ OTEVŘEL NOVOU CESTU A BYL MNĚ VĚRNÝM SPOLEČNÍKEM NA MÝCH CESTÁCH A SOUČÁSTÍ MÉHO NOVÉHO PŘÍBĚHU.

JÁ JSEM OTEVŘEN(-A) VŠEM MOŽNOSTEM NOVÉHO PARADIGMA, KDE NOVÁ ENERGIE VĚTRU UDÁVÁ MŮJ SMĚR.

 

- STRÁŽCI PROJEKTU „NEBE NA ZEMI“ -

 

Zdroj FB: Espiral Sagrada