Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ PARADIGMA V NAŠEM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

7. 6. 2017

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 6.6. 2017

children-1582753_960_720.jpg

 

Měsíc červen může být pro mnohé vstupem do nových projevů nového paradigma planety. Tímto měsícem se otevírá MOŽNOST PRO VŠECHNY PŘIPRAVENÉ začít žít plně nové paradigma planety ve všech projevech. Co to vůbec znamená nové paradigma? NOVÉ PARADIGMA je PRODUCHOVNĚNÍ HMOTY a následné vědomé prožívání a tvoření skrze vesmírné principy, které žádají zodpovědnost za vše, co tvoříte a vyživujete.

Všichni, kdo jste již dokončili odpojení od vašeho starého paradigma 3D matrixu, jste nyní povoláni projít bránou, která vás propojí s novými partnery, s novými kolegy, s novými manifestátory vašich projektů, které jsou již součástí NOVÉHO PARADIGMA.

Vesmírné ukotvení, které nazýváte NEBE NA ZEMI, je již součástí reality, kterou můžete skrze vaše vlastní životy individuálně začít plně žít a dle zákonu rezonance spolutvořit s těmi, pro které jste byli v novém paradigma předurčeni. Můžete nazývat i toto období, OBDOBÍM VYVOLENÝCH, protože v éterické mřížce planety jsou již všechny informační kódy, které nyní sestupují skrze jednotlivce do hmoty. Ten, kdo má velmi otevřenou přijímající ženskou část vnitřního Zdroje, je veden udělat vždy velmi náhlá rozhodnutí či kroky bez jakéhokoliv uvědomování , aby vždy byl na správném místě, ve správný čas, se správnými lidmi. Jedině tak se mohou dát veškeré proměny hmoty do pohybu. Proto nové paradigma mohou plně žít pouze lidé, kteří zanechali omezující, sebedestruktivní a svazující systémy přesvědčení a přijali nové paradigma v každé buňce svého těla, ve všech jemněhmotných tělech, ve všech vláknech DNA, aby jejich nové plány duší mohly být plně projeveny.

Pouhý záměr nechat prostoupit sebe i svůj život novým paradigmatem planety je počátkem a aktivací této reality. Začnou se vám v životě vynořovat již pouze takové situace, které vám zrcadlí vaše záseky (zaseknutí) v minulosti. Stačí si pouhé uvědomění si, že toto je staré paradigma a svým vlastním porozuměním požádat o nové paradigma ve svém životě.

 

PŘÍKLADY AKÁŠICKÝCH AFIRMACÍ PROMĚŇUJÍCÍ VÁŠ KAŽDODENNÍ ŽIVOT DO NOVÉHO PARADIGMA:

MŮJ VNITŘNÍ MUŽ A MOJE VNITŘNÍ ŽENA JSOU V BEZPODMÍNEČNÉM PŘIJETÍ SVÝCH BOŽSKÝCH PRINCIPŮ.

MŮJ VNITŘNÍ MUŽ A MOJE VNITŘNÍ ŽENA JSOU V SOULADU S NOVÝM PROUDEM PLANETY.

ŽIJI V SOULADU S VESMÍRNÝMI A PŘÍRODNÍMI ZÁKONY TADY A TEĎ.

PŘIJÍMÁM V MÉM ŽIVOTĚ ŽENU/MUŽE, KTERÁ(Ý) JE ODRAZEM MÉHO VLASTNÍHO SVĚTLA.

JSEM DÍTĚ OTCE VESMÍRU A MATKY PŘÍRODY A PROTO JE O MĚ VŽDY POSTARÁNO.

PROŽÍVÁM LEHKOST, SVOBODU A BEZPODMÍNEČNOST BYTÍ VE VŠEM, CO VYŽIVUJI.

OTEVÍRÁM SE NOVÉMU VNÍMÁNÍ A PROŽÍVÁNÍ A TVOŘÍM SE ZDROJEM V POSVÁTNOSTI V KAŽDÉM MÉM POCITU, SLOVU, MYŠLENCE A ČINU.

PROMĚŇUJI MŮJ ŽIVOT V KRÁLOVSTVÍ NEBES NA ZEMI.

TVOŘÍME SPOLEČNĚ KRÁLOVSTVÍ NEBES NA ZEMI.

Strážci Akáši – Strážci křišťálové čakry – Strážci projektu NEBE NA ZEMI

/Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888. Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKRÉTNÍ PROJEKT ZDE

 

 

RENREIKA.SIMPLESITE.COM

NEBE NA ZEMI, ANEB CESTA DO JINÉ DIMENZE ONLINE

sam_7024.jpg