Jdi na obsah Jdi na menu
 


LÁMÁNÍ ČASU & SESTUP NOVÉHO VĚDOMÍ ČASOPROSTORU

25. 4. 2018

Prostřednictvím: Anthea (Margot Gabrielle), 23.4.2018

 

steampunk-3222894_960_720.jpg

 

Jak postupuje ukotvování vysokých vibrací na Zemi, mění se i lidské vnímání času. Vy víte, že čas je a zároveň není; na úrovni každodenního života slouží jako celoplanetární komunikační dohoda, která pomáhá udržovat orientaci a určitý řád. Na straně druhé, minulost, přítomnost a budoucnost jsou pojmy, které na úrovni duše nehrají roli, protože vše se odehrává TEĎ.

Přesto se vás čím dál víc v každodenním životě mohou dotýkat změny, které přinášejí vlny Světla proudící z Centrálního Slunce Galaxie.

Světlo ovlivňuje vibraci hmoty a tím i její působení na nás. To se týká i myšlenek vnitřních obrazů a pocitů, prostřednictvím kterých se orientujeme v čase a prostoru, např. ve vzpomínkách.

V MNOHÝCH MYSLÍCH NYNÍ PROBÍHÁ PROCES PROLAMOVÁNÍ LINEARITY ČASU A UKOTVOVÁNÍ SJEDNOCENÉHO, REÁLNÉHO ČASU DUŠE.

Linearita času se ohýbá v myslích těch, kteří jsou připraveni pojmout další část svého Skutečného Já.

Můžete proto zažívat např. výpadky paměťi, rychlé kmitání myšlenek a sled asociativních vjemů, které vás rychle přemosťují od jednoho tématu k druhému.

Možná máte pocit, že si hodiny žijí svým vlastním životem a když si vzpomenete na včerejšek, připadá vám, že se udál před týdnem.

To je v pořádku; vaše struktury navyklé na linearitu se bortí vedle multidimenzionálního vědomí, kterým ve své podstatě jste, což v určitých situacích působí kontrast a nesoulad.

Je to jen přechodná fáze, než si fyzické tělo zvykne a než mozek vytvoří nové synpatické spoje, které budou na všeprostupnost časoprostorových linií reagovat kladně a přirozeně.

Pokud jsou výpadky paměťi, dezorientace v prostoru, emocionální roztěkanost a další příznaky procesu příliš rušivé, požádejte své Vyšší Já o ztlumení vašeho vnímání procesu do té míry, aby nijak neomezoval váš každodenní život.

MNOZÍ TAKÉ ZAŽÍVAJÍ VYNOŘOVÁNÍ PAMĚŤOVÝCH STOP Z DÁVNÉ MINULOSTI NEBO Z BUDOUCNOSTI.

To vás obohacuje o nový rozměr a posouvá vpřed, přestože v některých případech to jde přes uvolňování vnitřní bolesti.

Díky otevřenému portálu pro sjednocení časoprostorových úrovní Duše jím ale můžete projít bez zdlouhavých terapeutických procesů a vykročit tak na svou cestu jako znovuzrození.

OTEVÍRÁ SE PŘED VÁMI MOŽNOST ŽÍT NOVÉ PŘÍBĚHY, KTERÉ VÁM DŘÍVE PŘIPADALY NEREALIZOVATELNÉ A LIMITOVANÉ OKOLNOSTMI V PROSTORU A ČASE.

Bytostná touha Duše vás navede k možnostem, které jste dříve nemohli spatřit, protože vaše bytost se dříve řídila omezujícími vzorci myšlení o časoprostoru a o možnostech, které v tomto světě máme k dispozici.

Vaše bytost postupně pojímá a vstřebává Sjednocený Časoprostor Duše tak, abyste jej mohli plně žít a tvořit jeho prostřednictvím ve vaší realitě.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

* DOVOLUJI SI PŘIJMOUT NOVÉ VĚDOMÍ ČASOPROSTORU.

* NECHÁVÁM VYZÁŘIT DO PROSTORU PRAVDU MÉ VNITŘNÍ ESENCE, V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ A NA VŠECH ÚROVNÍCH EXISTENCE.

* ZŮSTÁVÁM ZAKOTVEN/A V REÁLNÉM ČASE MÉHO SKUTEČNÉHO JÁ, TADY A TEĎ, V TOMTO TĚLE.

S úctou 
Strážci Akáši & Anthea (Margot Gabrielle)
www.margot-gabrielle.cz

Zdroj: FB Tvůrčí Síla Vědomí