Jdi na obsah Jdi na menu
 


KONEC ATLANTSKÉHO VLIVU

6. 3. 2018

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 6.3. 2018

 

fantasy-2695848_960_720.jpg

 

Zákon rytmu ve vašem životě se často projevuje v ukončení cyklu, které v sobě nese mnoho chaosu, zmatku, mnoho přenastavení myšlenkových forem a upevnění se v nových lidských hodnotách. Žijete v době, kdy se jednotlivě každý odpojuje od vlivů atlantských experimentů, od archonských smyček Atlantské říše. 

Jste v období , kdy jste vedeni vyššími silami Světla ukončit veškeré vlivy dávných atlantských experimentů. Éterická osvobození, která probíhají nyní po celé planetě pro všechny připravené, přináší své ovoce. ÉTER jako nehmotná, nehmatatelná esence všeho, co existuje i na jemněhmotných úrovních. Ti, co v dnešní době ovládají práci s éterem jsou mistry z éterických království. Jsou tu i jako inkarnované bytosti a přináší hluboká pochopení a poznání z úrovní, které jsou pro mnohé nepřijatelné v jejich světě hmoty. Avšak osvobození se z dávných atlantských experimentů je dlouho očekávaný následek již tolikrát připravovaného projektu „NEBE NA ZEMI“.

Éterické bytosti vám jsou k dispozici kdykoliv, kdy o jejich přítomnost požádáte. Strážci éterického království jsou tu pro všechny, kteří si SVOBODNĚ vybrali POSUNOUT SE V ČASE A PROSTORU DO NOVÉHO CYKLU, KTERÝ JE OBDOBÍM TZV. „NEBE NA ZEMI“. Vstupte březnovou branou do tohoto království nejdříve na éterické úrovni tím, že dojde K VÝMĚNĚ BYTOSTÍ NA ÉTERICKÉ ÚROVNI, které byly stále součástí atlantského experimentu a nyní jste to vy, kteří si navracejí svobodnou volbu se odpojit v čase a prostoru od období, které již naplnilo svůj záměr. 

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

OSVOBOZUJI SE PO CELÉ ČASOPROSTOROVÉ OSE DO MOMENTU TADY A TEĎ OD VŠEHO, CO JE OBDOBÍ ATLANTSKÉ A NAVRACÍM SI ZPĚT SVOBODNOU VOLBU BÝT OBKLOPEN(A) POUZE BYTOSTMI ÉTERICKÉHO KRÁLOVSTVÍ PŮVODNÍ ESENCIÁLNÍ GEOMETRIE.

AKTIVUJI V MÉM ŽIVOTĚ VEŠKEROU REALITU, KTERÁ JE NÁSLEDKEM MÉHO OSVOBOZENÍ SE OD ATLANTSKÝCH VLIVŮ.

OTEVÍRÁM SE NOVÝM SYNCHRONICITÁM Z ÉTERICKÉHO KRÁLOVSTVÍ PŮVODNÍ ESENCIÁLNÍ GEOMETRIE.

- Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“ -

Edita Lemiana - průvodkyně jazykem Světla
www.editasantiago.cz