Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je pro vás dnes nejdůležitější

6. 3. 2018

network-3152677_960_720.jpg

 

"Každý z vás prožívá na individuální rovině různé pocity. Vaším cílem je zpracovat tyto pocity a dostat se tak do rovnováhy. V praxi to znamená, že pokud se někdo cítí špatně, snaží se dostat do lepšího pocitu. Chce být šťastný. Problém je v jedné jediné věci, vy se moc často zaobíráte nedostatkem.

Tedy pokud se někdo cítí nešťastný, věnuje příliš mnoho pozornosti svému trápení, namísto toho, aby byl jednoduše šťastný. Ano, zní to jednoduše a vy zcela jistě namítnete, že je to složité. V tuto chvíli nemáte pravdu, protože ono je to skutečně tak jednoduché, stejně jako vše ve vaší hmotné realitě. Pouze vy lidé jste si to udělali složité, asi abyste se nenudili.

Ve skutečnosti můžete mít, být a dělat vše, co si zamanete, jen jste si nechali namluvit, že to není možné. kdo chcete, žijte si v tom, ale připravujete se o krásu života v hmotné realitě, který jste si vybrali sami a nikdo vás do něj nenutil. Každý z vás je individualita, která může změnit chod celého Vesmíru, ale vy se radši ubíráte cestou složitostí a výmluv.

Chceme vás ujistit, že nikdy v novodobé historii lidstva jste neměli takové možnosti, jako dnes. Můžete dělat vše, co si jen zamanete a nic, ani nikdo vám v tom nemůže zabránit. To, co se děje okolo vás je opět hra některých vašich spoluobyvatel planety, kteří si myslí, že jejich hru musí akceptovat všichni. Ale to je samozřejmě nesmysl! Každý se můžete rozhodnout nepřijmout úlohu, která se po vás chce, protože nikdo na Zemi není kompetentní vám cokoliv nařídit proti vaší vůli.

Uvědomte si, že nikomu nepomůžete tím, že budete bojovat proti čemukoliv na vaší planetě, ale pouze tím, že budete realizovat svoji radost v praxi. Chcete být zahradníkem? Tak se jím staňte. Chcete být řidič? Tak se jím staňte. Chcete prodávat květiny? Co vám v tom brání?

Zkrátka dělejte vše, z čeho máte dobrý pocit a nevěnujte svoji pozornost ničemu, co se vám nelíbí. Nelíbí se vám vláda? Nevěnujte jí ani vteřinu své pozornosti, ale soustřeďte se na svoji radost. Nesouhlasíte s tím, co se děje v politice? Věnujte pozornost něčemu, co vás naplňuje radostí. Máte z něčeho strach? Věnujte své myšlenky tomu, co ve vás probouzí pocit štěstí, radosti a lásky.

Jediný, kdo vám může takto nastavit život jste pouze vy sami, tak na co čekáte? Předejte tuto informaci svému okolí, ale nechte každého, zda se pro osobní změnu rozhodne sám, protože jinak to ani nemůže fungovat.

Buďte šťastni!

Držíme vám palce.

Přátelé,

dnes mi opět přišlo několik informací z kvantového pole, tak jsem vám zde jednu zavěsil. Jestli vás mohu požádat, tak to sdílejte, kopírujte a šiřte, ať se čtení dostane k co nejvíce lidem, protože tím můžete ovlivnit změny, které nyní probíhají a svět se tak může měnit k lepšímu.

Děkuji vám všem za přízeň.

Přeji dobrou noc.

V hluboké úctě Jirka Lexa

www.jirilexa.cz