Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÝT MILOVNÍKEM ŽIVOTA…

1. 5. 2018

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 1.5. 2018

 

spring-2298279_960_720.jpg

 

Den za dnem se v mnoha bytostech mění vnímání a prožívání každého nádechu a výdechu, každého momentu v jejich životech. Všichni, co cítí toto spojení se vším ŽIVÝM, co existuje v tomto prostoru zvaném ZE-MĚ, proměňují postupně své životy. JE ČAS SI VĚDOMĚ DOVOLIT OPUSTIT VŠE, CO JIŽ NESLOUŽÍ LÁSCE K SOBĚ SAMÝM, NAŠEMU RŮSTU A S ČÍM JIŽ NAŠE NITRO TZV. NEREZONUJE.

Je to volání všech nových impulsů tzv. NOVÉHO PARADIGMA planety ZE-MĚ. Vše, co dosud nemohlo být naplněno, nemohlo být zrealizováno, jednoduše nemohlo být…….,se najednou ve vašem životě může otevřít během krátkého časového úseku a to hlavně díky tomu, že si to v pravém momentu DOVOLÍTE. V daném momentu půjdete do své VNITŘNÍ SVOBODY a přestanete bojovat s vnějšími okolnostmi a pouze se odevzdáte do proudu událostí, které vás postupně přesměrují tam, kde právě máte být na vibracích MILOVNÍKA ŽIVOTA.

Stále více bytostí jsou inspirováni cestou těch ODVÁŽNÝCH A PŘIPRAVENÝCH v naplnění svých vlastních snů, ale málokdo je ochoten propustit všechny iluzorní jistoty jen proto, že nedůvěřuje v ŽIVOT, nedůvěřuje v LÁSKU ŽIVOTA, nedůvěřuje v ŽIVOTNÍ LÁSKU SVÉHO BYTÍ.

Všechna vnitřní nastavení ve skutečnosti se sebou souvisí. Proto, abyste mohli být MILOVNÍKY ŽIVOTA a celou duší i tělem MILOVAT SAMI SEBE a VLASTNÍ ŽIVOT, je třeba SI DOVOLIT PŘIJÍMAT V SOBĚ PROUD ŽIVOTNÍ LÁSKY, jejíž bezmezná hloubka dá vašemu životu zcela jiný rozměr a smysl.

BÝT MILOVNÍKEM ŽIVOTA znamená PŘIJÍMAT V HLOUBCE VŠE, CO K VÁM FREKVENCE LÁSKY PRÁVĚ V DANÝ MOMENT POSÍLÁ A BÝT VE VĚDOMÉ ZRANITELNOSTI………VŠE PROŽÍT VŠEMI SVÝMI SMYSLI.

AKÁŠICKÁ AFIRMACE:

DOVOLUJI SI PŘIJMOUT A NÁSLEDNĚ PROŽÍT VŠE, CO KE MNĚ PŘIROZENĚ PŘICHÁZÍ.

DOVOLUJI SI BÝT MILOVNÍKEM ŽIVOTA V BEZMEZNÉ HLOUBCE, KTERÁ PROSTUPUJE CELÉ MOJE BYTÍ.

DOVOLUJI SE NECHAT PROSTOUPIT FREKVENCÍ ŽIVOTNÍ LÁSKY, PROTOŽE TA MĚ OTEVÍRÁ NOVÉMU PARTNERSTVÍ ŽIVOTA VE SVÉ JEDINEČNÉ HLOUBCE.

Strážci projektu „NEBE NA ZEMI“

- Edita Lemiana - průvodkyně jazykem Světla 
www.editasantiago.cz

 

Nabídka IO: 

Nebe na Zemi, aneb cesta do jiné dimenze online - konkrétní projekt s pobytovou transformačně -aktivační terapií v přírodě