Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTIVACE SVĚTELNÉHO TĚLA MER-KA-BA

14. 3. 2018

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 14.3. 2018

10930111_10153612244418098_2379250316800301716_n.jpg

 

Jak se navyšují vibrace živoucí planety ZE-MĚ, všem, kteří pracovali na přepsání energetického otisku do původního esenciálního stavu, byla započata aktivace světelného těla MER-KA-BA do plného potenciálu. Je to PROCES několika měsíců a vždy se tento proces může zpomalit dle potřeb každého, ale nemůže se urychlit pro svou hlubokou rekalibraci hustoty jemněhmotných těl.

Na začátku této aktivace je vždy propojování mužského a ženského principu, tedy mužského a ženského HVĚZDOSTĚNU v dokonalý harmonický vnitřní pár. Zákon pohlaví se opravdu projevuje v celém Vesmíru. Při těchto procesech můžete být zcela odpojení od každodenních povinností a můžete procházet mentálním a emočním chaosem a výkyvy, které mohou na fyzické úrovní být vnímány jako NE-MOC. Je však důležité, abyste uchopili správně tento proces, který je a má být vědomý.

AKTIVACE SVĚTELNÉHO TĚLA DO PLNÉHO POTENCIÁLU se může započít jen u těch, kteří prošli VNITŘNÍ SVATBOU a to znamená, kde byl zcela ukotven BOŽSKÝ PRINCIP obou pohlaví ve všech jemněhmotných tělech, tzn. kde vnitřní žena je plně v roli PŘIJÍMAJÍCÍHO KREATIVNÍHO PROUDU a vnitřní muž je zcela DÁVAJÍCÍ MATERIÁLNÍ STABILITOU ve vašem nitru. Je to zásadně vnitřní proces, ne vnější, tudíž často se děje bez přítomnosti druhého pohlaví v každodenním životě, protože oba dva z posvátné dvojice potřebují svůj čas a prostor pro naplnění jednotlivých úkolů při této aktivaci.

Následně po vnitřní svatbě se začínají v původní esenciální geometrii každého jedince otáčet světelné hvězdostěny do pozic, které jsou harmonickým novým vnímáním svého vlastního bytí. Můžete to přirovnat k absolutnímu přenastavení sebevnímání jako muže či ženu ve svém vlastním těle. Nové pohledy na vše, nové vnimání všeho je zcela v souladu s vyšším ZDROJEM VESMÍRU, kterého jste ve svém projevu součástí.

Následuje mužská podstata v akci. Muž přichází k ženě v novém přijetí sám sebe a své zodpovědnosti vůči ženě. Žena přijímá muže beze strachu, bez pochyb a odevzdána zcela v důvěře muži, mohou tak započít svou novou společnou cestu životem.

Pokud právě procházíte takovýmto procesem, odevzdejte se do něho s důvěrou, že je o vás zcela postaráno a že vše se děje tak, jak má. Otevřete tak v sobě dosud neobjevený potenciál, být absolutním zářičem a urychlovačem nejen vašich vlastních životních výzev ve spolutvoření, ale jste i součástí procesu všech, kteří k vám přicházejí. Může tak vaše přítomnost být i urychlovačem a násobičem jejich světelných frekvencí. To znamená, že léčení či uvědomovací procesy ve vaší přítomnosti mohou být okamžité a velmi efektivní.

Máte všichni stejné možnosti započít tento proces a být tak v souladu s neustále narůstajícími vibracemi planety ZE-MĚ.

ZE-MĚ POVSTÁVÁ A TVOŘÍ NOVOU ZE-MI.

- Strážci esenciální geometrie –

 

 

- Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.
- Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.
- Edita Lemiana - průvodkyně jazykem Světla
www.editasantiago.cz