Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTIVACE PŘESUNU DO MÍSTA, KTERÉ JE ODRAZEM CELISTVOSTI TVÉHO BYTÍ

19. 4. 2018

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 18.4. 2018

moon-3188563_960_720.jpg

 

Mnoho bytostí se již necítí v souladu s místem, kde žijí, bydlí a kde vyrovnávali svá karmická zatížení a karmické dluhy. Tato místa se mohou označit jako karmická místa narození. Mnoho z vás uzavřelo a nebo dokončuje vyrovnávání ve svém karmickém cyklu a to je zároveň otevření nového cyklu, kde máte svobodnou volbu se přemístit do míst, které jsou odrazem celistvosti vašeho bytí.

 

To, že jste upevnili svůj vnitřní grál a došlo k propojení vaší vnitřní posvátné dvojice, vám přináší i volbu být tam, KDE MÁTE MNOHEM VÍCE MOŽNOSTÍ ŽÍT V SOULADU S VAŠÍ PŘIROZENOSTÍ A V SOULADU S VELIKOSTÍ VAŠEHO BYTOSTNÉHO JÁ. Každé místo na Zemi má své specifické vlastnosti, které právě mohou být prioritou na vaší nové cestě. Jde i o soulad mezi vnitřní ženou a vnitřním mužem, kteří se takto otevírají novým možnostem pro život v harmonickém souznění a tedy i VIBRACE NOVÉHO MÍSTA PRO ŽIVOT je toho součástí. Pokud cítíte právě toto volání, stačí si dát záměr, kde vnitřní posvátná dvojice je tzv. ZA JEDNO v tom, kde chcete prožívat, tvořit a sdílet svůj potenciál s ostatními.

 

Máte veškerou podporu se přesunout do míst, které je pro vás ideálním místem pro vaši přirozenost a pro vaši celistvost tvořivého potenciálu. Týká se to mnoha bytostí, které po dlouhou dobu nemohly najít svůj domov a měnily často své působiště. Byl to pouze proces, při kterém každé místo, kam se přestěhovali, bylo součástí jejich karmické očisty. Nyní je čas navrátit si své božské právo a zároveň svobodnou volbu najít ideální místo, odkud můžete dále přinášet světu vše z vašeho potenciálu.

 

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

NAVRACÍM SI ZPĚT PRÁVO NA SVŮJ VLASTNÍ DOMOV V MÍSTĚ, KTERÉ JE ODRAZEM CELISTVOSTI MÉHO BYTÍ.

DOVOLUJI SI PŘESUNOUT SE DO MÍSTA, KTERÉ JE 
ODRAZEM CELISTVOSTI A POTENCIÁLU MOJÍ TVOŘIVOSTI.

UKOTVUJI SE V MÍSTĚ, KTERÉ JE PRO MĚ „NEBEM NA ZEMI“

 

- Strážci projektu NEBE NA ZEMI -

 

FB: Espiral Sagrada