Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

Čtení z kvantového pole 16.10.2017

16. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vnímejte svět jinak, než jste byli naučeni a učte se tomu, čemu říkáte duchovní rozvoj tak, abyste byli opět těmi mocnými, tvůrčími bytostmi, které převezmou svůj domov na Zemi zpět do vlastních rukou a kde budou moudře žít. 

 

VÁŽNÝ VZTAH ČI SVOBODNÁ LÁSKA?

30. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Je mnoho mužů a žen, kteří touží mít nový vztah, který je propojí s vyšší úrovní bezpodmínečné lásky. Stále se o tom mluví, píše a mnozí si myslí, že to již žijí. Ještě stále však většina z vás potřebujete v životě poznat, co vůbec bezpodmínečná svobodná láska znamená. 

 

PROSTUPOVÁNÍ POSVÁTNÝCH DVOJIC V NOVÉM PARADIGMA

21. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

V tomto období se ve větším měřítku setkávají a budou setkávat nadále ti, kteří našli v sobě posvátnou sílu ženy i muže a prošli tzv. vnitřní posvátnou svatbou. Našli v sobě stabilní trvalý klid a mír a moudrost, která ví, že jediné stabilní spojení s druhým pohlavím se může budovat na základech přijetí druhého jako spolutvořícího partnera, a to v oblastech spojující jejich sebenaplňující vášně. Jedině tak mohou být efektivněji vyživováni svým vlastním sebenaplněním skrze svou spolutvořící vášeň, ale vždy podporováni ve svém potenciálu právě skrze komplementární aspekt druhého.

 

PŘECHOD, ZNOVUZROZENÍ

18. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Spousta z Vás jste již udělali mnoho práce, roky na sobě pracujete, čistíte a odpouštíte. Ten často poslední a opravdu zásadní a nejtěžší program, který je silně zakódován v každém jedinci je program přežití. Vzhledem k tomu, že každý program je velice inteligentní a má své vědomí, práce s tímto vzorcem je vždy velmi náročná, je velmi silně zakořeněn hluboko v našich buňkách, propojen velmi daleko s našimi rodovými prožitky a často velmi záludně schovaný v hlubokých vrstvách.

 

AA Michael - Planetární Nový rok. Lví brána: červenec – srpen 2017 Posun v r. 2017 a ukotvení vyššího vědomí sjednoceného pole

29. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

V tomto období budou mít kumulativní energie posunu a změny hlavní vliv na významné změny na Zemi. Coby ohňová energie, lví energie spálí a transformuje vše, co není v souladu s diamantovými světelnými kódy nové reality.

Od tohoto okamžiku bude kladen důraz na nové způsoby žití a vnímání. Stoupající energie Nové Země budou pro staré způsoby stále náročnější. Síla objevujícího se pole sjednoceného vědomí se transformuje a změní a udělá na Zemi místo pro novou realitu.

 

OTEVŘETE SE NOVÝM PROSTORŮM

27. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Mnoho z vás se nyní v tuto dobu setkává s nejistotou ohledně bydlení, ohledně pracovních prostorů pro podnikání i pro nové projekty, které nemohou započít dokud neprojdou ve všech aspektech proměnou a poté mohou být přesměrovány do nových prostor.

 

Život, vědomí a dědictví pradávného Egypta

18. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Cesta pro všechny z vás, jak spojit život a vědomí uvnitř, je přijetí své živosti, svých emocí, své lidské povahy. Přijmout ji bez souzení, přijmout sebe, být svobodní! Propusťte spirituální soudy, nepotlačujte sami sebe, ale dovolte si otevřít své vědomí, aby proniklo hluboce do vašich nejtemnějších emocí. To je alchymie, kterou hledáte. 

 

Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVEN 2017 - ROZKVĚT PRAVDIVÉ NOVÉ REALITY

13. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Věci ve vnějším světě se budou dále zhoršovat, dokud se MY, jak osobně tak kolektivně, nerozhodneme, že „Dost je Dost“ a vypojíme šňůru z duality. To je to, co spustí Velký Posun, na který jsme čekali, a taky je to důvod toho, proč tu dualita stále ještě kolem nás je. Když dostatečné množství z nás záměrně odstraní vlákna svých bytostí z Tapisérie duality, už nebude držet pohromadě. A když dostatečné množství z nás vetká vlákna svých bytostí do Tapisérie Nové Pravdivé Reality, začne tato na planetě Zemi převládat.

 

Neočekávaná změna

28. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

"Duch ví, kdo jste. Duch zná vaše jméno, a vy nejste v temnotě. Nejste bez podpory. Jaký z toho máte pocit? Na začátku channelování před 28 lety, jsem vám dal metaforu, kterou stále opakuji: Varuji vás před tím, abyste vlezli do skříně, zavřeli dveře a zhasli světlo – a snažili být se sami! To nemůžete! Laskaví andělé, kteří přišli na tuto planetu s vámi, jsou s vámi stále. Nás se nemůžete zbavit! Je to Bůh-ve-vás, co vás obklopuje s velkolepostí opačné strany závoje a vyšší já, které si nesete sebou a předstíráte, že je nemáte, zatímco si myslíte, že jste sami."

 

Kdo nebo co je duše?

26. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Kdo nebo co je tato duše? V dnešním světě hledat výlučně duši je známkou odvahy, propustit nutkání racionálního a omezujícího myšlení a hledat uvnitř, abyste objevili, co je živé uvnitř vás na té nejhlubší úrovni, zvláště tehdy, když to není v souladu s existujícími standardy a sociálními představami. Pomalu sestupujete do svého vnitřního světa, kde nenaleznete jen světlo, ale taktéž temnotu. Právě když otevřete bránu do svého vnitřního světa, začnete si uvědomovat všechny své temné části.