Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

SVĚTLO A TMA V PŘÍBUZENSKÝCH VZTAZÍCH

24. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Zdánlivě temný partner vytahuje světelnému spoluhráči všechny jeho stíny a pomáhá je rozkrývat a transformovat a naopak světlý naléhá svou pouhou přítomností a postoji na veškerý zdánlivě zcela potlačený světelný potenciál partnera.

 

LÁSKA PARTNERSKÁ

24. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Jakékoliv představy o lásce mezi lidmi, lásce partnerské, jsou irelevantní! Nesmyslné. Ta pravá, nejvyšší láska, nezná omezení. Nemá hranice. Je prostoupena vším. Láska partnerská nemá příchuť ani odstín, ani barvu ani vůni. To pravé jedinečné bytí v lásce partnerské nemá nic, co by se dalo popsat slovy.

 

Duše dětí promluvily, se svým plánem na Zemi se pochlubily

6. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Zdravíme vás, naši milovaní, spojujeme se spolu,
aby poznali jste úkol své duše
 a nežili své životy suše,
 a
 propustili podvědomé bloky, nahromaděné za ty roky.
Složili jsme spolu slib, pomůžeme všem, aby bylo líp.
Lépe pro celou planetu Zemi, kde právě mnoho nepohody velí.
Vzájemnou láskou a pomocí každého z nás, rozzáří se láska ke všem, v nás.

 

Varování týkající se mistrovství

1. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Dávejte si pozor na ty, kteří vás učí ve strachu – kteří používají strach jako nástroj. Strach je temná energie, která vás zbavuje duchovního rozlišení. Strach absorbuje světlo a je těžké od něj utéct. Světlo vždy zvítězí nad temnotou – pokud se sami nevzdáte. Pokud se odevzdáte tmě, vzdáváte se své síly. Jestliže učíte za použití strachu, je snadné najít následovníky. Na strachu je cosi přitažlivého. Přitahuje vás to k těm, kteří jsou jím přitahováni. 

 

30.10.2017 ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE

30. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Začněte se konečně zajímat o svůj život! Přestaňte žít konzumně, ale přijměte jiné hodnoty! Začněte meditovat a pracovat na svém duchovním růstu, protože vy jste přijali vnější svět za bernou minci, ale opak je pravdou, neboť hlavním hybatelem vašeho světa je ten mentální svět. Přijměte svoji úlohu, vždyť jste si ji zvolili sami. Buďte pokorní, vděční a radujte se z každého dne. Žijte tak, abyste nemuseli litovat jediného marného dne. Vše je ve vašich rukách.

 

UČENÍ O DVOUPLAMENECH

28. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vy víte, že v každém muži a každé žene, vtělených na Zemi, je přítomna jak mužská, tak i ženská podstata. Ve skutečnosti, ve vašem vyšším aspektu, ve vašich Vyšších tělech nemáte pohlaví, jste androgyn. A jedině podle míry diferenciace, zhuštěním hmoty získáte zpočátku fyzické tělo a pak rysy mužského nebo ženského pohlaví. Chyba předchozích představ pozůstávala v tom, že máte mimo sebe tu část vás samých, která byla na určité etapě vývoje oddělena od vás.

 

ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE 21.10.2017

22. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Pusťte z hlavy volby, soustřeďte se sami na sebe a co vlastně ve vašem životě chcete vy. Projděte si své úspěchy i zkušenosti, které lemují váš život a zjistíte, že se máte ještě co učit. Tak přestaňte kritizovat politiky a začněte chválit sami sebe. Najděte v sobě opět tu čistou, láskyplnou a milující bytost. Pohlížejte na ostatní bytosti stejným způsobem a právě v tomto bodu měníte svět k lepšímu.

 

Čtení z kvantového pole 16.10.2017

16. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vnímejte svět jinak, než jste byli naučeni a učte se tomu, čemu říkáte duchovní rozvoj tak, abyste byli opět těmi mocnými, tvůrčími bytostmi, které převezmou svůj domov na Zemi zpět do vlastních rukou a kde budou moudře žít. 

 

VÁŽNÝ VZTAH ČI SVOBODNÁ LÁSKA?

30. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Je mnoho mužů a žen, kteří touží mít nový vztah, který je propojí s vyšší úrovní bezpodmínečné lásky. Stále se o tom mluví, píše a mnozí si myslí, že to již žijí. Ještě stále však většina z vás potřebujete v životě poznat, co vůbec bezpodmínečná svobodná láska znamená. 

 

PROSTUPOVÁNÍ POSVÁTNÝCH DVOJIC V NOVÉM PARADIGMA

21. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

V tomto období se ve větším měřítku setkávají a budou setkávat nadále ti, kteří našli v sobě posvátnou sílu ženy i muže a prošli tzv. vnitřní posvátnou svatbou. Našli v sobě stabilní trvalý klid a mír a moudrost, která ví, že jediné stabilní spojení s druhým pohlavím se může budovat na základech přijetí druhého jako spolutvořícího partnera, a to v oblastech spojující jejich sebenaplňující vášně. Jedině tak mohou být efektivněji vyživováni svým vlastním sebenaplněním skrze svou spolutvořící vášeň, ale vždy podporováni ve svém potenciálu právě skrze komplementární aspekt druhého.