Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

O tomto čase chaosu

25. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Mnoho z vás je zmateno ohledně trvající situace ve světě. Svět je v chaosu a emocionální život lidí na Zemi je z větší části chaotický. Každý hledá a díky ohromnému počtu změn a masivnímu množství dostupných informací, lidé nyní mnohem více cítí své možnosti a to, jak se mohou rozvinout, jak trpí a co způsobuje jejich bolest. Jste ve zmatku a někdy jste tak zapojeni do utrpení na Zemi, že zapomínáte na to, kdo jste. Jste představiteli nové energie Země, zvláště, když jste zcela v sobě, když se cítíte uvnitř svých vlastních hranic doma. Pak víte, jak zacházet se svými omezeními. Vyzařujete nové v jeho nejvhodnější formě a není co změnit.

 

NOVÝ VÍTR DO PLACHET

18. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vy, kdo jste ve svém životě pochopili, že nové paradigma je o individuálním odpojení se vašeho STARÉHO JÁ a přijmutí vašeho PRAVÉHO JÁ ve všech aspektech a úrovních vašeho bytí, se nyní připravte na NOVÝ VÍTR, který vás bude doprovázet na vašich cestách.

 

Nové paradigma lidské přirozenosti - Kryon

13. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Existují však také lidé, kteří vám tvrdí, že všechno na této planetě je konspirace. Všechno. Tvrdí, že nic není takové, jak se zdá být, a vy jste pod absolutní kontrolou. Neexistuje žádná naděje, kontrola bude přetrvávat nadále. Drazí, rád bych, abyste se na to podívali a označili to jako paradigma staré energie, z něhož se nyní vymaňujete a osvobozujete. A mnozí z vás budou muset nechat zemřít své Já, abyste se tam dostali – tak, jak to udělal Wo. Ne však nutně negativní cestou, ale vědomým, důvěřujícím způsobem, který říká: „S tím jsem už skončil,“ a pak začít s metamorfózou. Nenechte se zavádět strachem.

 

NOVÉ PARADIGMA V NAŠEM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

7. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vesmírné ukotvení, které nazýváte NEBE NA ZEMI, je již součástí reality, kterou můžete skrze vaše vlastní životy individuálně začít plně žít a dle zákonu rezonance spolutvořit s těmi, pro které jste byli v novém paradigma předurčeni. Můžete nazývat i toto období, OBDOBÍM VYVOLENÝCH, protože v éterické mřížce planety jsou již všechny informační kódy, které nyní sestupují skrze jednotlivce do hmoty.

 

TVOŘENÍ V SOULADU SE ZÁKONEM PŘÍČINY A NÁSLEDKU

31. 5. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Všichni, kdo nyní prožíváte a učíte se být pouze tichým pozorovatelem, jsou vám dávány do vašeho života situace, které vás učí převzít absolutní zodpovědnost za zákon příčiny a následku a za zákon polarity. Jen ten, kdo dokáže ovládnout v každodenní praxi tyto dva zákony, má vždy svobodnou volbu a zároveň požehnání v tom, co tvoří a jedině tak se může začít proměňovat hmota neboli krychlová realita.

 

PĚT KLAMŮ STARÉ ENERGIE - KRYON

25. 5. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Stará energie je naplněna dětinskými věcmi. Jsou to věci, na kterých lidstvo záviselo v paradigmatu, které bylo klamem, protože to stará energie maluje mytologické obrazy, a já vám to chci předat jeden po druhém. Každý z těchto bodů je jakousi oslavou, protože už zde tato věc není.

 

ZMĚNA, JAKO KLÍČ KE SVOBODĚ

16. 5. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Současně probíhají i velké změny ve vašich fyzických tělech, kdy se doslova uvnitř vás vše převibrovává na nové energie tak, aby vše proudilo v souladu s vaším novým vnímáním a cítěním, a aby současně vaše tělo pracovalo v souladu s vašim novým mentálním nastavením. 

 

AKTIVACE KŘIŠŤÁLOVÉ ČAKRY

14. 5. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Prožitky, které jsou při vědomé práci s jemněhmotnými těly, mohou často vypadat jako únik do jiného světa. Avšak jsou to pouze krátkodobé stavy, které vás zcela ukotvují v nové frekvenční hladině zvuku a světla.