Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

OTEVŘETE SE NOVÝM PROSTORŮM

27. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Mnoho z vás se nyní v tuto dobu setkává s nejistotou ohledně bydlení, ohledně pracovních prostorů pro podnikání i pro nové projekty, které nemohou započít dokud neprojdou ve všech aspektech proměnou a poté mohou být přesměrovány do nových prostor.

 

Život, vědomí a dědictví pradávného Egypta

18. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Cesta pro všechny z vás, jak spojit život a vědomí uvnitř, je přijetí své živosti, svých emocí, své lidské povahy. Přijmout ji bez souzení, přijmout sebe, být svobodní! Propusťte spirituální soudy, nepotlačujte sami sebe, ale dovolte si otevřít své vědomí, aby proniklo hluboce do vašich nejtemnějších emocí. To je alchymie, kterou hledáte. 

 

Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVEN 2017 - ROZKVĚT PRAVDIVÉ NOVÉ REALITY

13. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Věci ve vnějším světě se budou dále zhoršovat, dokud se MY, jak osobně tak kolektivně, nerozhodneme, že „Dost je Dost“ a vypojíme šňůru z duality. To je to, co spustí Velký Posun, na který jsme čekali, a taky je to důvod toho, proč tu dualita stále ještě kolem nás je. Když dostatečné množství z nás záměrně odstraní vlákna svých bytostí z Tapisérie duality, už nebude držet pohromadě. A když dostatečné množství z nás vetká vlákna svých bytostí do Tapisérie Nové Pravdivé Reality, začne tato na planetě Zemi převládat.

 

Neočekávaná změna

28. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

"Duch ví, kdo jste. Duch zná vaše jméno, a vy nejste v temnotě. Nejste bez podpory. Jaký z toho máte pocit? Na začátku channelování před 28 lety, jsem vám dal metaforu, kterou stále opakuji: Varuji vás před tím, abyste vlezli do skříně, zavřeli dveře a zhasli světlo – a snažili být se sami! To nemůžete! Laskaví andělé, kteří přišli na tuto planetu s vámi, jsou s vámi stále. Nás se nemůžete zbavit! Je to Bůh-ve-vás, co vás obklopuje s velkolepostí opačné strany závoje a vyšší já, které si nesete sebou a předstíráte, že je nemáte, zatímco si myslíte, že jste sami."

 

Kdo nebo co je duše?

26. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Kdo nebo co je tato duše? V dnešním světě hledat výlučně duši je známkou odvahy, propustit nutkání racionálního a omezujícího myšlení a hledat uvnitř, abyste objevili, co je živé uvnitř vás na té nejhlubší úrovni, zvláště tehdy, když to není v souladu s existujícími standardy a sociálními představami. Pomalu sestupujete do svého vnitřního světa, kde nenaleznete jen světlo, ale taktéž temnotu. Právě když otevřete bránu do svého vnitřního světa, začnete si uvědomovat všechny své temné části.

 

O tomto čase chaosu

25. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Mnoho z vás je zmateno ohledně trvající situace ve světě. Svět je v chaosu a emocionální život lidí na Zemi je z větší části chaotický. Každý hledá a díky ohromnému počtu změn a masivnímu množství dostupných informací, lidé nyní mnohem více cítí své možnosti a to, jak se mohou rozvinout, jak trpí a co způsobuje jejich bolest. Jste ve zmatku a někdy jste tak zapojeni do utrpení na Zemi, že zapomínáte na to, kdo jste. Jste představiteli nové energie Země, zvláště, když jste zcela v sobě, když se cítíte uvnitř svých vlastních hranic doma. Pak víte, jak zacházet se svými omezeními. Vyzařujete nové v jeho nejvhodnější formě a není co změnit.

 

NOVÝ VÍTR DO PLACHET

18. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vy, kdo jste ve svém životě pochopili, že nové paradigma je o individuálním odpojení se vašeho STARÉHO JÁ a přijmutí vašeho PRAVÉHO JÁ ve všech aspektech a úrovních vašeho bytí, se nyní připravte na NOVÝ VÍTR, který vás bude doprovázet na vašich cestách.

 

Nové paradigma lidské přirozenosti - Kryon

13. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Existují však také lidé, kteří vám tvrdí, že všechno na této planetě je konspirace. Všechno. Tvrdí, že nic není takové, jak se zdá být, a vy jste pod absolutní kontrolou. Neexistuje žádná naděje, kontrola bude přetrvávat nadále. Drazí, rád bych, abyste se na to podívali a označili to jako paradigma staré energie, z něhož se nyní vymaňujete a osvobozujete. A mnozí z vás budou muset nechat zemřít své Já, abyste se tam dostali – tak, jak to udělal Wo. Ne však nutně negativní cestou, ale vědomým, důvěřujícím způsobem, který říká: „S tím jsem už skončil,“ a pak začít s metamorfózou. Nenechte se zavádět strachem.

 

NOVÉ PARADIGMA V NAŠEM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

7. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vesmírné ukotvení, které nazýváte NEBE NA ZEMI, je již součástí reality, kterou můžete skrze vaše vlastní životy individuálně začít plně žít a dle zákonu rezonance spolutvořit s těmi, pro které jste byli v novém paradigma předurčeni. Můžete nazývat i toto období, OBDOBÍM VYVOLENÝCH, protože v éterické mřížce planety jsou již všechny informační kódy, které nyní sestupují skrze jednotlivce do hmoty.

 

TVOŘENÍ V SOULADU SE ZÁKONEM PŘÍČINY A NÁSLEDKU

31. 5. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Všichni, kdo nyní prožíváte a učíte se být pouze tichým pozorovatelem, jsou vám dávány do vašeho života situace, které vás učí převzít absolutní zodpovědnost za zákon příčiny a následku a za zákon polarity. Jen ten, kdo dokáže ovládnout v každodenní praxi tyto dva zákony, má vždy svobodnou volbu a zároveň požehnání v tom, co tvoří a jedině tak se může začít proměňovat hmota neboli krychlová realita.