Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

Duše dětí promluvily, se svým plánem na Zemi se pochlubily

6. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Zdravíme vás, naši milovaní, spojujeme se spolu,
aby poznali jste úkol své duše
 a nežili své životy suše,
 a
 propustili podvědomé bloky, nahromaděné za ty roky.
Složili jsme spolu slib, pomůžeme všem, aby bylo líp.
Lépe pro celou planetu Zemi, kde právě mnoho nepohody velí.
Vzájemnou láskou a pomocí každého z nás, rozzáří se láska ke všem, v nás.

 

Varování týkající se mistrovství

1. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Dávejte si pozor na ty, kteří vás učí ve strachu – kteří používají strach jako nástroj. Strach je temná energie, která vás zbavuje duchovního rozlišení. Strach absorbuje světlo a je těžké od něj utéct. Světlo vždy zvítězí nad temnotou – pokud se sami nevzdáte. Pokud se odevzdáte tmě, vzdáváte se své síly. Jestliže učíte za použití strachu, je snadné najít následovníky. Na strachu je cosi přitažlivého. Přitahuje vás to k těm, kteří jsou jím přitahováni. 

 

30.10.2017 ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE

30. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Začněte se konečně zajímat o svůj život! Přestaňte žít konzumně, ale přijměte jiné hodnoty! Začněte meditovat a pracovat na svém duchovním růstu, protože vy jste přijali vnější svět za bernou minci, ale opak je pravdou, neboť hlavním hybatelem vašeho světa je ten mentální svět. Přijměte svoji úlohu, vždyť jste si ji zvolili sami. Buďte pokorní, vděční a radujte se z každého dne. Žijte tak, abyste nemuseli litovat jediného marného dne. Vše je ve vašich rukách.

 

UČENÍ O DVOUPLAMENECH

28. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vy víte, že v každém muži a každé žene, vtělených na Zemi, je přítomna jak mužská, tak i ženská podstata. Ve skutečnosti, ve vašem vyšším aspektu, ve vašich Vyšších tělech nemáte pohlaví, jste androgyn. A jedině podle míry diferenciace, zhuštěním hmoty získáte zpočátku fyzické tělo a pak rysy mužského nebo ženského pohlaví. Chyba předchozích představ pozůstávala v tom, že máte mimo sebe tu část vás samých, která byla na určité etapě vývoje oddělena od vás.

 

ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE 21.10.2017

22. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Pusťte z hlavy volby, soustřeďte se sami na sebe a co vlastně ve vašem životě chcete vy. Projděte si své úspěchy i zkušenosti, které lemují váš život a zjistíte, že se máte ještě co učit. Tak přestaňte kritizovat politiky a začněte chválit sami sebe. Najděte v sobě opět tu čistou, láskyplnou a milující bytost. Pohlížejte na ostatní bytosti stejným způsobem a právě v tomto bodu měníte svět k lepšímu.

 

Čtení z kvantového pole 16.10.2017

16. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vnímejte svět jinak, než jste byli naučeni a učte se tomu, čemu říkáte duchovní rozvoj tak, abyste byli opět těmi mocnými, tvůrčími bytostmi, které převezmou svůj domov na Zemi zpět do vlastních rukou a kde budou moudře žít. 

 

VÁŽNÝ VZTAH ČI SVOBODNÁ LÁSKA?

30. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Je mnoho mužů a žen, kteří touží mít nový vztah, který je propojí s vyšší úrovní bezpodmínečné lásky. Stále se o tom mluví, píše a mnozí si myslí, že to již žijí. Ještě stále však většina z vás potřebujete v životě poznat, co vůbec bezpodmínečná svobodná láska znamená. 

 

PROSTUPOVÁNÍ POSVÁTNÝCH DVOJIC V NOVÉM PARADIGMA

21. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

V tomto období se ve větším měřítku setkávají a budou setkávat nadále ti, kteří našli v sobě posvátnou sílu ženy i muže a prošli tzv. vnitřní posvátnou svatbou. Našli v sobě stabilní trvalý klid a mír a moudrost, která ví, že jediné stabilní spojení s druhým pohlavím se může budovat na základech přijetí druhého jako spolutvořícího partnera, a to v oblastech spojující jejich sebenaplňující vášně. Jedině tak mohou být efektivněji vyživováni svým vlastním sebenaplněním skrze svou spolutvořící vášeň, ale vždy podporováni ve svém potenciálu právě skrze komplementární aspekt druhého.

 

PŘECHOD, ZNOVUZROZENÍ

18. 8. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Spousta z Vás jste již udělali mnoho práce, roky na sobě pracujete, čistíte a odpouštíte. Ten často poslední a opravdu zásadní a nejtěžší program, který je silně zakódován v každém jedinci je program přežití. Vzhledem k tomu, že každý program je velice inteligentní a má své vědomí, práce s tímto vzorcem je vždy velmi náročná, je velmi silně zakořeněn hluboko v našich buňkách, propojen velmi daleko s našimi rodovými prožitky a často velmi záludně schovaný v hlubokých vrstvách.

 

AA Michael - Planetární Nový rok. Lví brána: červenec – srpen 2017 Posun v r. 2017 a ukotvení vyššího vědomí sjednoceného pole

29. 7. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

V tomto období budou mít kumulativní energie posunu a změny hlavní vliv na významné změny na Zemi. Coby ohňová energie, lví energie spálí a transformuje vše, co není v souladu s diamantovými světelnými kódy nové reality.

Od tohoto okamžiku bude kladen důraz na nové způsoby žití a vnímání. Stoupající energie Nové Země budou pro staré způsoby stále náročnější. Síla objevujícího se pole sjednoceného vědomí se transformuje a změní a udělá na Zemi místo pro novou realitu.