Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

OSVOBOZENÍ POSVÁTNÝCH DVOJIC OD ATLANTSKÝCH MAGIÍ

11. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

POSVÁTNÉ DVOJICE jsou projevem původní esenciální geometrie, která ještě existovala v lásce a tedy na frekvenci, která je neměnná v harmonickém nastavení.

Nyní je však třeba opět si NAVRÁTIT toto božské právo, tuto svobodnou volbu a PROPOJIT SI esenciální dvojici nejdříve na éterické úrovni, poté následně ve hmotném světě.

 

Všechno je tak, jak má být

11. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Pracujte na sobě, snažte se propojit s vlastní podstatou, tvořte, pomáhejte si navzájem, ale nezapomínejte, že jste tu každý sám za sebe a to by měla být priorita. Nikoliv v tom slova smyslu, že vám budou ostatní bytosti lhostejné, to ne, ale v tom smyslu, že nejprve musíte pomoct sobě, abyste byli schopni pomáhat celému světu. Jinak to zkrátka nefunguje.

 

Naše srdce dávají směr a tempo vašemu životu

8. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Začněte už konečně poslouchat svá srdce! Vesmír vás nenechá na holičkách, jen mu musíte důvěřovat. Spolehněte se na svá srdce a dělejte vše, v čem spatřujete svoji radost. Pokud vám neustálý stres nedělá radost, tak jej jednou pr vždy vynechte ze svého života.

 

KONEC ATLANTSKÉHO VLIVU

6. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Jste v období , kdy jste vedeni vyššími silami Světla ukončit veškeré vlivy dávných atlantských experimentů. Éterická osvobození, která probíhají nyní po celé planetě pro všechny připravené, přináší své ovoce. ÉTER jako nehmotná, nehmatatelná esence všeho, co existuje i na jemněhmotných úrovních. Ti, co v dnešní době ovládají práci s éterem jsou mistry z éterických království. Jsou tu i jako inkarnované bytosti a přináší hluboká pochopení a poznání z úrovní, které jsou pro mnohé nepřijatelné v jejich světě hmoty. Avšak osvobození se z dávných atlantských experimentů je dlouho očekávaný následek již tolikrát připravovaného projektu „NEBE NA ZEMI“.

 

Co je pro vás dnes nejdůležitější

6. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

"Každý z vás prožívá na individuální rovině různé pocity. Vaším cílem je zpracovat tyto pocity a dostat se tak do rovnováhy. V praxi to znamená, že pokud se někdo cítí špatně, snaží se dostat do lepšího pocitu. Chce být šťastný. Problém je v jedné jediné věci, vy se moc často zaobíráte nedostatkem. Tedy pokud se někdo cítí nešťastný, věnuje příliš mnoho pozornosti svému trápení, namísto toho, aby byl jednoduše šťastný. Ano, zní to jednoduše a vy zcela jistě namítnete, že je to složité. V tuto chvíli nemáte pravdu, protože ono je to skutečně tak jednoduché, stejně jako vše ve vaší hmotné realitě. Pouze vy lidé jste si to udělali složité, asi abyste se nenudili.

 

Nenechte se vyprovokovat

5. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Na Zemi se teď odehrává skutečný boj, který byste nazvali bojem dobra a zla, ale ve skutečnosti jde o vývoj všech bytostí. Neexistují zlé, ani dobré bytosti. Jsou pouze vědomé a nevědomé bytosti. Samozřejmě potom jsou bytosti na různých stupních svého osobního vývoje, ale to není podstatné.

 

Energie posledních dnů

2. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

"Možná cítíte v posledních dnech enormní tlak na svoji psychiku. Nepanikařte, ale přijměte to jako další zkoušku a přípravu, kterou musí každý projít. Někdo to vnímá s přehledem, ale někdo se může i psychicky hroutit.
Každý člověk reaguje jinak. Jak je to možné? Každý jste na jiném stupínku svého vývoje a všichni jste individuality. Naučte se poslouchat svá srdce a ta vám napoví to nejlepší, co můžete dostat za odpovědi.

 

SVATÝ GRÁL V SRDCÍCH PŘIPRAVENÝCH

31. 12. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

SVATÝ GRÁL v srdcích všech připravených nyní promění jejich životy v NEBE NA ZEMI. Jejich vnitřní svatý grál z vyšších úrovní světelných těl sestupuje postupně do hmoty, aby přijali odměnu za jejich náročnou a nelehkou cestu k celistvosti. 

 

SVĚTLO A TMA V PŘÍBUZENSKÝCH VZTAZÍCH

24. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Zdánlivě temný partner vytahuje světelnému spoluhráči všechny jeho stíny a pomáhá je rozkrývat a transformovat a naopak světlý naléhá svou pouhou přítomností a postoji na veškerý zdánlivě zcela potlačený světelný potenciál partnera.

 

LÁSKA PARTNERSKÁ

24. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Jakékoliv představy o lásce mezi lidmi, lásce partnerské, jsou irelevantní! Nesmyslné. Ta pravá, nejvyšší láska, nezná omezení. Nemá hranice. Je prostoupena vším. Láska partnerská nemá příchuť ani odstín, ani barvu ani vůni. To pravé jedinečné bytí v lásce partnerské nemá nic, co by se dalo popsat slovy.