Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Příspěvky

KONEC ATLANTSKÉHO VLIVU

6. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Jste v období , kdy jste vedeni vyššími silami Světla ukončit veškeré vlivy dávných atlantských experimentů. Éterická osvobození, která probíhají nyní po celé planetě pro všechny připravené, přináší své ovoce. ÉTER jako nehmotná, nehmatatelná esence všeho, co existuje i na jemněhmotných úrovních. Ti, co v dnešní době ovládají práci s éterem jsou mistry z éterických království. Jsou tu i jako inkarnované bytosti a přináší hluboká pochopení a poznání z úrovní, které jsou pro mnohé nepřijatelné v jejich světě hmoty. Avšak osvobození se z dávných atlantských experimentů je dlouho očekávaný následek již tolikrát připravovaného projektu „NEBE NA ZEMI“.

 

Co je pro vás dnes nejdůležitější

6. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

"Každý z vás prožívá na individuální rovině různé pocity. Vaším cílem je zpracovat tyto pocity a dostat se tak do rovnováhy. V praxi to znamená, že pokud se někdo cítí špatně, snaží se dostat do lepšího pocitu. Chce být šťastný. Problém je v jedné jediné věci, vy se moc často zaobíráte nedostatkem. Tedy pokud se někdo cítí nešťastný, věnuje příliš mnoho pozornosti svému trápení, namísto toho, aby byl jednoduše šťastný. Ano, zní to jednoduše a vy zcela jistě namítnete, že je to složité. V tuto chvíli nemáte pravdu, protože ono je to skutečně tak jednoduché, stejně jako vše ve vaší hmotné realitě. Pouze vy lidé jste si to udělali složité, asi abyste se nenudili.

 

Nenechte se vyprovokovat

5. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Na Zemi se teď odehrává skutečný boj, který byste nazvali bojem dobra a zla, ale ve skutečnosti jde o vývoj všech bytostí. Neexistují zlé, ani dobré bytosti. Jsou pouze vědomé a nevědomé bytosti. Samozřejmě potom jsou bytosti na různých stupních svého osobního vývoje, ale to není podstatné.

 

Energie posledních dnů

2. 3. 2018

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

"Možná cítíte v posledních dnech enormní tlak na svoji psychiku. Nepanikařte, ale přijměte to jako další zkoušku a přípravu, kterou musí každý projít. Někdo to vnímá s přehledem, ale někdo se může i psychicky hroutit.
Každý člověk reaguje jinak. Jak je to možné? Každý jste na jiném stupínku svého vývoje a všichni jste individuality. Naučte se poslouchat svá srdce a ta vám napoví to nejlepší, co můžete dostat za odpovědi.

 

SVATÝ GRÁL V SRDCÍCH PŘIPRAVENÝCH

31. 12. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

SVATÝ GRÁL v srdcích všech připravených nyní promění jejich životy v NEBE NA ZEMI. Jejich vnitřní svatý grál z vyšších úrovní světelných těl sestupuje postupně do hmoty, aby přijali odměnu za jejich náročnou a nelehkou cestu k celistvosti. 

 

SVĚTLO A TMA V PŘÍBUZENSKÝCH VZTAZÍCH

24. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Zdánlivě temný partner vytahuje světelnému spoluhráči všechny jeho stíny a pomáhá je rozkrývat a transformovat a naopak světlý naléhá svou pouhou přítomností a postoji na veškerý zdánlivě zcela potlačený světelný potenciál partnera.

 

LÁSKA PARTNERSKÁ

24. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Jakékoliv představy o lásce mezi lidmi, lásce partnerské, jsou irelevantní! Nesmyslné. Ta pravá, nejvyšší láska, nezná omezení. Nemá hranice. Je prostoupena vším. Láska partnerská nemá příchuť ani odstín, ani barvu ani vůni. To pravé jedinečné bytí v lásce partnerské nemá nic, co by se dalo popsat slovy.

 

Duše dětí promluvily, se svým plánem na Zemi se pochlubily

6. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Zdravíme vás, naši milovaní, spojujeme se spolu,
aby poznali jste úkol své duše
 a nežili své životy suše,
 a
 propustili podvědomé bloky, nahromaděné za ty roky.
Složili jsme spolu slib, pomůžeme všem, aby bylo líp.
Lépe pro celou planetu Zemi, kde právě mnoho nepohody velí.
Vzájemnou láskou a pomocí každého z nás, rozzáří se láska ke všem, v nás.

 

Varování týkající se mistrovství

1. 11. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Dávejte si pozor na ty, kteří vás učí ve strachu – kteří používají strach jako nástroj. Strach je temná energie, která vás zbavuje duchovního rozlišení. Strach absorbuje světlo a je těžké od něj utéct. Světlo vždy zvítězí nad temnotou – pokud se sami nevzdáte. Pokud se odevzdáte tmě, vzdáváte se své síly. Jestliže učíte za použití strachu, je snadné najít následovníky. Na strachu je cosi přitažlivého. Přitahuje vás to k těm, kteří jsou jím přitahováni. 

 

30.10.2017 ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE

30. 10. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Začněte se konečně zajímat o svůj život! Přestaňte žít konzumně, ale přijměte jiné hodnoty! Začněte meditovat a pracovat na svém duchovním růstu, protože vy jste přijali vnější svět za bernou minci, ale opak je pravdou, neboť hlavním hybatelem vašeho světa je ten mentální svět. Přijměte svoji úlohu, vždyť jste si ji zvolili sami. Buďte pokorní, vděční a radujte se z každého dne. Žijte tak, abyste nemuseli litovat jediného marného dne. Vše je ve vašich rukách.